Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányként fontos bicepszezni is?

Lányként fontos bicepszezni is?

Figyelt kérdés
Egy ideje edzek, de nem tudok dönteni hogy beemeljem-e az edzésprogramomba. Fontos az arányssághoz? Jól néz majd ki egy idő után ha meglátszik?

2023. máj. 5. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Én lányként mindenre edzek ugyanúgy mint a férfiak, nem hinném, hogy attól még hogy valaki nő mondjuk csak fenékre edzen...


De természetesen ahogy jónak látod, szerintem logikus ha már edzel, akkor mindenhol egyformán legyél edzett :D

2023. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, magadnak tetszenél e formásabb, izmosabb karokkal.

Ha igen, akkor érdemes volna karra is jobban edzened.

Arányosabb is volna úgy az összkép.

Szerintem jól néz ki ha egy lány tud csini bicepszeket villantani! 💪🏻😉

2023. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
#1-es, egyetértek veled! :)
2023. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Én csinálok lányként olyan gyakorlatot ami bicepszre is jó.

Szerintem ha máshova is edzel oda is érdemes.

2023. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell!

Everyday is popsi day.😆😆

[link]

2023. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

"Fontos az arányssághoz? Jól néz majd ki egy idő után ha meglátszik?"

Nyilván fontos az arányossághoz, és nyilván jól néz majd ki egy edzett bicepsz. Egy lánynak is ugyanúgy minden izomcsoportra kiterjedő edzésprogramot kell követni, mint egy fiúnak, nincs különbség. Annál se esztétikailag, se reumatológiailag nem tudsz magaddal rosszabbat tenni, ha kiemelsz X testrészt, amit edzel, a maradék Y testrészt pedig offolod, nem edzed, nem erősíted.

2023. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarsz vékony kart, vagy aránytalan testet...
2023. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
"Annál se esztétikailag, se reumatológiailag nem tudsz magaddal rosszabbat tenni, ha kiemelsz X testrészt, amit edzel, a maradék Y testrészt pedig offolod, nem edzed, nem erősíted." - Tökéletes.
2023. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Lányként csak fenékre, hasra, combra szabad edzeni, felsőtestre nem, viszont fekvenyomni egyenesen tilos, ha muszáj felsőtestre is edzeni, azt végképp ne!
2023. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9es

Ennyi erővel a lányok/nők ne is használják a kezüket, mert még esetleg letörik. Lehet pasi vagy, szóval ezért a fenék nálad a tuti (nekem is tetszik a jó segg, de ez mellékes :P). Ha kicsit a bicepszére is gyúr, szerintem nem lesz baja. Meg amúgy is: lehet mondjuk 10-12 kilós egykezes súlyokkal is bicepszezni. Én is úgy nyomom, nem jártam még életemben konditeremben. Tervezek, de jó ha van egy alap. De ha viccnek szántad, akkor nem szóltam tesa.

2023. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!