Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál tömegnövelő étrendet...

Naturál tömegnövelő étrendet mennyi pénzből hoztok ki egy nap?

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 02:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. annyiból mint bármelyik másik magyar ember eszik egy nap, illetve kicsivel talán kevesebből, mert hétközben is főzök magamra, nem szoktam rendelni.

[link] statisztika szerint egy átlag magyar ~3300 kalóriát eszik, én 3100-al tartom a súlyom, illetve annyival nő lassan. Nem pénz kérdés.

2023. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem érzem, hogy többet költenék kajára mint akkor, amikor nem edzek és tömegelek.

Egyrészt eszik az is, aki nem jár edzeni. Másrészt rengeteg ipari hulladék ételre, trash foodra, függőségekre költ más, míg én mondjuk minőségi ételekre ugyanezt a pénzt.

2023. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legalja talán 2000-, abból már kijöhet egy tűrhető, de nem nehéz 2x ennyit költeni, ha az ember nem bírja visszafogni magát
2023. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!