Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bosnyák Mátéról mi a véleményed?

Bosnyák Mátéról mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Mennyire hiteles? Érdemes megfogadni a tanácsokat amiket a videókban mond?

Olvastam, hogy vállal online edzést is, illetve vannak versenyei. Érdemes befizetni ezekre?



2023. jún. 30. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

"Mennyire hiteles?"


Mint az összes többi online fitnesz influenszer. Jó dolgokat mond, de nem különbözik egyiktől sem. Lassan már Dunát lehetne rekeszteni velük.



"Olvastam, hogy vállal online edzést is, illetve vannak versenyei. Érdemes befizetni ezekre?"


Semmi ilyenre nem érdemes befizetni, mert azokat, amiket ezek az online emberkék mondanak, azt Te is megtudod tanulni.


Edzésterv: Végezz X sorozatot 1 izomra intenzíven, nézd meg, hogy fejlődsz-e. Ha igen, folytasd, ha nem, akkor vegyél el a volumenből. (persze ez akkor igaz, ha a kaja és regeneráció rendben van)


Étrend: Egyél X kalóriát legalább 1.6g/testsúlykg fehérjével. Ha elégedett vagy a testsúlyod változásával, akkor folytasd, ha nem, akkor növelj/csökkents a bevitt kalórián.


Ennyire van szükséged hobbigyúrósként. Nem megbántani akarom ezeket az online edzőket, de olyan mértékű lehúzás amit csinálnak (Kezdve a háromharmadtól a Bosnyák srácig), hogy az valami hihetetlen. De, az olyan emberek, akik nem képesek egy kicsit beleásni magukat a témába és képezni magukat, azok meg is érdemlik. (pedig nem nagy atomfizika ez a sport, konkrétan tényleg annyira van szükséged, amit fentebb leírtam)


U.i.: Nincs bajom egyik ilyen online emberrel sem. Sőt, háromharmadot és Bosnyák Mátét még követem is, nagyon sok videójukat láttam már (Bosnyák Máténak az összeset), szimplán csak nem értem az embereket, hogy hogyan képesek ennyire semmire venni az egészet és kiszórni több tízezret az ablakon csak úgy, mert lusták tanulni..

2023. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk úgy, hogy időnként nem mond hülyeséget. De amúgy hanyagold a csávót!
2023. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Azon kellene elgondolkodni, hogy ha ezek a jutyúbhősök valóban megtalálták a Szent Grált, akkor miért is olyan jóságosak, hogy ezt megosszák velünk, egyszerű földi halandókkal.

Vagy lehet, hogy csak le akarnak húzni minket? (Költői kérdés)

2023. júl. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Kb ugyanazt lehet róla elmondani, mint bármelyik oline youtube inlfuencer coach-ról.


Elmond olyan alapvető dolgokat, amiknek a mai világban úgy kb 12 másodperc lenne utána nézni, ha nem vagy értelmifogyatékos. Nagyon-nagyon kezdők számára van értelme a háromszéki, tari, bosnyák és társait követni, de köztük is inkább azoknak akik lusták kb 3-4 fő infónak utána olvasni ami alapvetően kell egy naturál hobbi szintű edzéshez.


Ezeknek az olnine edzésterveknek nem is tudom, hogy mi az értelme. Alapból maga a bontás nagyon fúlmisztifikált dolog. Kövess egy edzéstervet, amiben időről időre megvalósul a progresszió is kész. Nem kell 3 hetente váltogatni, meg 32 féle gyakorlatot kipróbálni 2 hónap alatt vállra mondjuk.


Étrendből is olyan ügyet csinálnak/tok hogy hihetetlen. 70 kilós srácok kb esznek néhány tojást, néhány szelet húst, egy tégely túrót aztán csókolom megvan a fehérje. Kalóriát meg csak bírtok számolni egyedül is.


"versenyek" meg számomra alapból cringe kategória. Nekem nincs semmi gondom mondjuk a Bosnyák Mátéval, de az hogy konkrétan egy átlagos naturál fizikummal ami van rajta kívül a gyúrósok kb felének úgy érzi hogy versenyeket kell tartania, az nekem minimum fura. Ennyi erővel a fél terem tarthatna edzéseket, versenyeket stb.

2023. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bosnyák Máté úgy néz ki mint aki heti 1-2x letol egy teljes testes edzést úgy h közbe röhögcsél a haverokkal, a kaját meg lexarja. Még nekem is jobb fizikumom van pedig nem rakok bele sokat se edzés se kaja terén, szóval számomra nincs hitele. Háromharmad sokkal komolyabb szint, Tari meg a trash kategória, a buta tiniknek való.
2023. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 everlight válasza:
100%
Saját elmondása szerint 2015 óta edz,azért 8 év alatt nem nagy teljesítmény annyira nincs kocka hasa.
2023. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szépfiú, lefeküdnék vele.
nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, ki az a Bosnyák Máté, de nemrég ajánlotta a Youtube, így belenéztem pár videójába.

Sztem baromi kínos, hogy egy az egyben másolja az amerikai/kanadai videósokat. Ennyire nincs saját ötlet? Csak míg mondjuk egy Will Tennyson-nak van humora, egyénisége, addig ennek a Máténak nem nagyon.

Ami a kinézetét illeti: elsőre még azt sem mondanám meg róla, hogy szokott edzeni, egy átlagos sportos kinézete van, semmi több.


Tehát ahogy feljebb írták, nem érdemes befizetni Bosnyákra, Három Harmadra meg többire.

Nekem sincs különösebb problémám velük, de mondjuk ki: a lusta emberekből élnek.

dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!