Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert állandóan csak a testépí...

Miert állandóan csak a testépítőknél megy a "sárdobálás", miközben alkohol - , dohányzás - , illetve drogok által "mérföldekkel" többen veszítik az életüket évente?

Figyelt kérdés

Tegnap jött a szomorú hír, hogy meghalt Joe Lindner testépítő. Ez a szomorú hír újra felerősíti a testépítőkre kivetített utálatot, gyűlöletet, irigységet.

Mikor elhuny egy testépítő, mindig mennek a bántó, gonosz, undorító szavak, hogy: "Megérdemelte, mert szétkokszolta az agyát!", "Kit érdekel? Buta gyúrós! Kokszos barom!" stb...

Azért elgondolkodtató, mert az alkohol, a dohányzás és a kábítószerek többszörösen magasabb számban okozzák emberek halálát, mint a szteroidok! Abból mégsincs ekkora cirkusz, ha egy sztár ezek miatt hal meg!

Pedig, igen hosszú a sor, amit le sem írok, hány híresség veszítette életét valamelyik káros szenvedélye által! Bon Scott, Amy Winehouse, Janis Joplin, Jimi Hendrix. Ugye, pár éve Demi Lovato is kis híján meghalt drogtúladagolás következtében!

Egyébként, egy nagy titkot elárulok nektek! Mikor a világhírű színészeknek egy filmszerep kedvéért kell rövid idő alatt komoly izomtömeget felszedniük, ők is szteroidok használatával érik ezt el!

Arról már nem is beszélve, hogy az is köztudott, hogy az élsportolók - a focistáktól kezdve az úszókon át a teniszezőkig - szintén illegális szerek által nyújtanak olyan kiemelkedő teljesítményt!

Vicces megnézni, többnyire milyen emberek szidják a testépítőket! Olyan emberek, akik maximum 1 - 2 hónapig űztek bármilyen testmozgásformát. Olyanok, akik ma már maximum a munkahelyükig mozdulnak ki meg a konyháig a jégkrémért, chipsért, csokiért! Majd visszaülnek a laptjuk elé, hogy tovább nézzék a sorozatokat meg a filmeket egész nap... Ezek az emberek valójában utálják a testüket! Ahelyett, hogy tennének azért, hogy elégedettek legyenek a testükkel, inkább - főleg a közösségi oldalakon - beszólogatnak azoknak az embereknek, akik elégedettek a testükkel!

Nem a testépítők a szánalmasak, hanem akik bántják őket!



2023. júl. 2. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak ott megy, mindenhol. A nemrég elhunyt Suhajda is nézd meg, miket kapott!
2023. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Részben egyetértek, bár a hegymászók szerintem még több mocskot kapnak.


Viszont a szteroid használat megmagyarázásával nem értek egyet. Mármint igen, az élsportolók más sportagakban is cuccolnak, de más sportágokban nincs ez ilyen szinten nyomatva, és más sportágakban iszonyat ritka hobbi szinten a doppingolás. A testépítésnél meg lassan ott tartunk, hogy a kezdő hobbi gyúrós előbb érdeklődik a szteroidok iránt, mint hogy egy súlyzót megemelnek. Ez ugyanúgy egy káros folyamat, mint a tömeges elhízás, dohányzás és alkoholizmus.

2023. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igaz! A hegymászók is sokat kapnak! Ám, a hegymászók olyankor istenítve vannak, mikor sikerül megmászniuk egy hegyet. A testépítők viszont olyankor is céltáblák, ha megnyernek egy rangos versenyt!

Való igaz, hogy ma már nagyon könnyű hozzájutni a szteroidokhoz, ami nagyon csábító! Hiszen, 3 - 4 hónap alatt el lehet érni velük olyan eredményt, amit csak minimum 1 év alatt! Az már más kérdés, hogy abból az izomzatból semmi nem fog megmaradni a kúra után, de ez már más téma.

Ahova én járok edzeni, itt csak egy - két ember van, aki kipróbál régebben valamilyen szteroidot. A többiek mind maximum a legális táplálékkiegészítőket szedik csak.

2023. júl. 2. 14:02
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

3:

A profi testépítők is van hogy istenítve vannak, egyébként siker esetén is vnanak olyanok, akik köpködik mindkettőt. Vagy hegymászásban mikor Suhajdát azért gyalázták, mert nem fordult vissza, most legutóbb Klein Dávidoz mert visszafordult.


Ok, de más sportágban hobbi szinten szinte nulla a dopping használat, fel sem merül mint lehetőség. Pedig ugye egy kis epo futásnál egy 3 órás hobbi maratonistánál is jelentene 5 percet, amin egy kis versenyen múlhat a dobogó, illetve a kerékpárosok is gyorsabban fejlődnének egy kis szteroidtól.


Valahogy a testépítésnél kialakult egy nagykn rossz hozzáállás a kokszhoz. Pedig ugye sokkal jobb érzés úgy fejlődni, hogy csak tisztességes eszközöket veszel igénybe, illetve az egészsségedet sem kockáztatod.

2023. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azér, maratonistáknál is olyan elképesztő eredmények születnek, hogy az ember elgondolkodik, nem e tuningolta fel magát legalább a verseny előtt a győzelem érdekében!

Bár, tén, hogy hobbiszinten, ha az ember csak a saját érdekében fut, nincs értelme doppingolni.

Ronnie Coleman nevét olyanok is ismerik, akik még életében nem jártak konditerem közelében sem! Most meg, hogy eléggé tönkrement a teste, gyakran cseszegetik emiatt.

Egyébként, én 13 éve edzek szinte kihagyás nélkül! Sosem használtam semmilyen szteroidot! Figyelek az étrendre és keményen edzek.

Valóban jó érzés, hogy sokan dicsérnek ezért, hogy milyen kidolgozott, izmos testem van! Gyakran megvádolnak vele, hogy biztos szteroidozom, csak nem vallom be

Hazudnék, ha azt mondanám, nem kísért olykor a gondolat! Ám, utána olvastam, hogy a szteroid használat igen komoly problémákat okozhat már egy kúra után is! Így inkább letettem róla.

2023. júl. 2. 15:33
 6/17 A kérdező kommentje:
A kerékpárosok azért gyakran tolnak magukba egy kis pluszt a kisebb versenyeken is! Persze, nem mindenki! Ám, ha komoly a pénzösszeg, akkor simán megy a plusz tuning a győzelem érdekében!
2023. júl. 2. 15:34
 7/17 anonim válasza:
50%

Senki sem irigy a testépítőkre.

Ti csak egymásra nyáladztok, mindenki más sz@rik rátok.

2023. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

5:

De maratonnál csak az élsportolóknál, a hobbistáknak eszébe nem jut kokszolni, mert minek. És a testépítésen kívül nem is tudok olyan sportot, ahol hobbistáknál jellemző lenne. Pedig hobbi testépítőknél sem kellene értelmének lennie, ha az illető tényleg önmagáért csinálja a sportot.


Jól teszed, hogy te nem szteroidozol, rövidtávon persze, még nagyobb eredményt tudnál elérni, de ha nem profi vagy akkor többet ér az egészséged.

2023. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
én megmondom neked röviden de tudod te is:mert utálják irritálják a testépítőket,az embereket irritalja ha egy masik ember izmos es vagy jobban nez ki nala,így lettünk teremtve.
2023. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel én is tisztában vagyok, hogy az emberek irigyek az izmos embertársaikra! Akik nem szteroidoznak, hanem naturálban edzenek, őket is rendszeresen bántják!

Mondjuk, akik beszólogatnak, úgy is néznek ki tapasztalataim alapján! Elhízottak, alkoholisták, incelek, kiégett nők.

2023. júl. 2. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!