Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha közel ilyen szálkás vagyok,...

Ha közel ilyen szálkás vagyok, de a hasam is ugyanilyen, mint a képen, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló a testzsírszázalékom, mint a képen látható embernek.


Azt szoktam mondani, hogy válltól a derekam közepéig teljesen elégedett vagyok magammal. A hasam sajnos lóg, zsír az nem túl sok rajta (konkrétan érzem a hasfalam még úgy is, hogy nem nyomom ki a hasam), viszont amolyan skinny fat hatást kelt, de csak a hasam ilyen és nagyon zavar. Ha pl lemegyek fekvőtámaszba, vagy plankbe és megfeszítem a hasfalam, akkor kifejezetten látszik, hogy konkrétan lóg a bőr a hasamon.. Volt egy nagyobb fogyásom, 35kg, még 2 éve, ez is közre játszik?


Emiatt mindig szálkásítani akarok, pedig ezen kívül nem nagyon lenne rá szükségem, eres a karom, vállam, mellem, egyedül a hasammal nem vagyok megelégedve.. 170cm és 69kg vagyok. Muszáj még mindig fogynom, vagy ez nem lesz már jobb az előző nagyobb fogyásom miatt?



2023. aug. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még a 35 kilón innen vagyok. De azért fogytam 4 hónap alatt 17 kg-t.
2023. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél normálisan mert ennek nem lesz jó vége.
2023. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennék én normálisan, de nem tudok, mert már 2300 kalórián is hízok ilyen aktivitás mellett is.
2023. aug. 6. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
2300 kalórián én akkora léggömbbé híznék, hogy elszállnék. Örülj, hogy relatíve jó tested van, nem mindenki Dávid-szobor. (Kb. a fiatal /15-25/ korosztály 1%-a).
2023. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# És milyen magas, hány kg vagy, illetve mi a napi aktivitásod? :)
2023. aug. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!