Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe szeretnék járni...

Konditerembe szeretnék járni de teljesen tudatlan vagyok, hogy milyen gépet használjak? 21F

Figyelt kérdés

Már rég óta szeretnék járni és a motivációm meglenne de nem szeretném össze-vissza koncepció nélkül használni a gépeket. Szeretnék egy edzéstervet lépésről lépésre érthetően.

Elsősorban fogyni szeretnék, sajnos el vagyok hízva, de súlyzós edzéseket is csinálnék, izmot is akarok építeni.


2023. aug. 11. 04:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én be nem megyek oda, akkor se, ha pénzt adnának.
2023. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el az alábbi cikket, aztán nézd meg a videót, és kezdj el tanulni, ha egy edző felkeresése nem opció:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=blpfKaaSA2I

2023. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Itt is találsz sok hasznos információt :)


Illetve egy pár tipp, amikor én elkezdtem edzőterembe járni, először túlnyomóan csak kardió és súlyzós gyakorlatokat végeztem (elég volt ez is ahhoz, hogy lássam a változást), majd szép lassan amikor már komfortosabban éreztem magam, megismerkedtem a gépekkel is.


Nagyon sok videó van fent, egy-egy gépről, hogyan is kell kivitelezni a gyakorlatokat megfelelően, hogy ne árts magadnak vele.

2023. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es és 4-es válaszadó! :)
2023. aug. 11. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
számítógépet
2023. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!