Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok személyi edzővel...

Hogyan tudok személyi edzővel edzeni teremben?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam edzőteremben, nem tudom, hogy zajlik ez. Tehát bemegyek a terembe(eldöntöttem, hogy melyik legyen az, mivel van pár ismerősöm, akik ott edzenek és azt mondták, hogy jó), megveszem a havi bérletet és mondom, hogy szeretnék edzővel menni, s akkor ajánlanak majd egyet nekem? Aki jár vagy járt edzővel, írja le, hogy hogyan zajlik ez.
2023. okt. 1. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én bementem pár csoportos órára, és amelyik edző szimpatikus volt, tetszett az órája, őt megkérdeztem, hogy vállal-e személyi edzést.

Barátom előre írt a teremnek, hogy oda szeretne járni, elmondta, hogy mik a céljai, mikor ér rá, kb mit szeretne csinálni, tudnak-e ajánlani személyi edzőt.

Mind a két módszer működött! A lényeg, hogy ha valamiért nem tetszik az edző, nem szimpatikus, nyugodtan lépj tovább egy másik edzőhöz. Ne érezd úgy, hogy "kötelességed" most már végleg hozzá járni. Ne félj váltani.

2023. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel az illetőt, reklámozzák magukat rendesen, az edzőterem oldalán biztos megtalálod őket. Nem kell emiatt aggódni, mindenki itt kezdte egyszer. Az edzők is pontosan tudják, hogy milyen ez, nap mint nap találkoznak kezdőkkel.
2023. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az edzoterem oldalan vagy facebook oldalan lehet ott vannak hogy kik az edzok es elobb keresd meg oket.

Az is opcio ha besetalsz a terembe es megkerdezed a pultost hogy tud e edzot ajanlani es kit es kersz egy elerhetoseget.

A helyedben csa akkor vennem meg a kondiberletet ha tuti van abban a teremben egy jo edzo

2023. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!