Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az lehetséges hogy azért...

Az lehetséges hogy azért kisebb a jobb combom mint a bal mert csak a jobbon hordok térdszorítót?

Figyelt kérdés

Mivel a jobb térdem gyengébb és már kiment egyszer.

Melyik lenne jobb megoldás hogy felhozzam a jobb combomat? Ha mindkét térdemre raknék térdszorítót lábazásnál vagy ha egyikre se raknék?

Egyébként jobb lábas vagyok úgyhogy arra nem lehet fogna hogy csak azért mert az a gyengébbik láb



2023. okt. 3. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Térdszorító alatt térdgumira vagy bandázsra gondolsz? Csak mert annál rosszabb ötlet nincs is, mint csak az egyik oldali izületet begumizni vagy bebandázsolni, a másikat meg nem. Előbb-utóbb ebből lesz sérülésed. Egyébként meg nem valószínű, hogy a problémádat ez okozza. Az se biztos, hogy problémáról beszélünk, hiszen mindenkinek asszimetrikus a formája, mindenkinek van fejletebb oldala. Fotó nélkül elég nehéz reflektálni erre érdemben.
2023. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen értem a kérdést. Hogy képzeled el ezt? A térdgumi miatt összemegy a combod, mert szorítja, vagy micsoda? :D Esküszöm nem értem.


Ne foglalkozz vele, az emberi test nem szimmetrikus.


Nekem a bal oldalam (vállam, karom, lábam, mindenem) nagyobb, mint a jobb oldalam.. Az ilyenekkel nem tudsz mit csinálni. Talán annyi, hogy próbálsz több egy oldalas gyakorlatot csinálni és felhozni a gyengébbik oldalt.

De itt ez sem mérvadó, mert attól, hogy valamelyik oldal kisebb, még lehet erősebb.


Erősebb is a bal oldal, vagy csak nagyobb?

2023. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!