Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor muszály a...

Szálkásításkor muszály a magas intenzitású kardió?

Figyelt kérdés

Kalória deficitet tartok,magas fehérje bevitellel,mellé súlyzózok.

Kardióként vagy gyaloglog vagy árnyékolok,de magas intenzitású kardió edzést nem merek beiktatni,mivel félek,attól,hogy izmot veszítek.

Emiatt is súlyzózok,hogy szinten tudjam tartani az izomzatomat.


Szerintetek hogy csináljam? Elég a laza kardió vagy inkább a magas intenzitású?



2023. okt. 6. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne muszáj a magas intenzitású kardió? Nagyon sok testépítő semmilyen kardió mozgást nem végez, se alacsony, se magas intenzitásút, mégis szálkás.


Szálkásítás = kalóriadeficit, emelt fehérjebevitel, progresszív súlyzós edzés


Ennyi a képlet. Ha ebből a képletből te a kalóriadeficitet az étrend mellett kardió mozgással is fenntartod, az tök jó, de hogy annak milyen az intenzitása, az egyéni preferencián és az egyéni regeneráción múlik.

2023. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja ertem.

Alacsony intenzitasu,leginkabb edzes vegen szoktam csinalni,fokent levezetes keppen,egy heten vagy ketszer,max haromszor,mellette sokat setalok.


Van egy kis zsir rajtam azt akarom leadni,nem tudom mennyi ido,de mar nagyon megakarok tole szabadulni,az a baj h a magas testzsir szazalek csunyit az emberen.

2023. okt. 6. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, Rengeteg videó van már róla youtubeon is hogy a séta az egyik legjobb zsírégető.
2023. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
37%
Én csak növeltem a napi aktivitást és mindenhová gyalog járok, 2 kilót adtam le eddig 4 hét alatt, remélhetőleg zsírt.
2023. okt. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem muszáj a magas intenzitású kardió, ha normális étrendet tartasz.
2023. okt. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A laza kardió, és a magas intenzitás közötti közepes intenzitást kellene becélozni, nem pedig végletekben gondolkodni.
2023. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!