Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok leszálkásodni?

Hogyan tudok leszálkásodni?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve járok edzeni és sikerült számomra megfelelő izomtömeget felépíteni magamra. Ezidő alatt zsírból is sokat vesztettem. Jelenleg 181cm vagyok es kb 87 kg. Minimálisan már kezd látszódni a hasizmom, azonban akármennyire is próbálok attól a pár kg zsírfeleslegtől megszabadulni nem sikerül. A 0 g ch-t viszek be túl fáradt vagyok és elveszítem a motivációm. Esetleg valakinek van valami pro tippje ehhez?

2023. okt. 15. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudok leszálkásodni?"

Kalóriadeficit, emelt fehérjebevitel, progresszív súlyzós edzés.

"0 g ch-t viszek be"

Miért? Hogy jön a szálkásításhoz a szénhidrát?

2023. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100% hogy nem 0gamm szénhidrátot viszel be.
2023. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha minimálisan látszik a hasizom ott nem pár plusz kiló van
2023. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi zöldséget, gyümölcsöt nem eszel? Mert ha de, akkor már nem 0 gramm a Ch beviteled. Amúgy fullra kizárni egy makrótápanyagot nem kis butaság.

Lődd be a kalóriakereted, (nyílván deficitben kell lenned, hogy foggyál), napi 1,5-2 g/tskg fehérje, 0,5-0,8 g/tskg zsír, és a maradék kalória pedig Ch. Mellette magas intenzitású edzés, hogy minél kevesebb legyen az izomveszteség. Én így fogytam le 18 kilót (zsíros voltam), szóval működik a dolog.

2023. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!