Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék leszálkásodni?

Hogy tudnék leszálkásodni?

Figyelt kérdés

Jelenleg is vékony vagyok...175cm/71kg. De nem vagyok száraz. Kevés izom, kis zsír van. 1 évig edzettem súlyokkal,persze normál kajám nem volt, megoldani nem tudom most. Csak beakarok "száradni".

18/F



2017. ápr. 13. 17:43
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nagyon vékonyka lennél szálkásan, előbb izomtömeg kellene. Amúgy meg úgy tudsz fogyni, ha kalória mínuszban vagy, csökkented a szénhidrátot, a fehérje marad kb 2g x ttkg.
2017. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nálam a fehérjével van a probléma, azt kell bevinnem. Igazából szálkás alapról szeretnék tömegelni, csak azért mennék le kisebb testzsírra. Megpróbálok egy étrendet összelegózni, amint tudok.
2017. ápr. 13. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs étrend és jo alakot tudtam elérni. Tojás csak van otthon meg konzerves hal nem? Én is ezeket ettem meg néha volt lóvé a vitaminok mellett 1-1 pak fehérjére és csá de azt is 20 nap alatt beszürcsöli az ember ha napi 2x iszik reggel meg edzés előtt pl...
2017. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát van tojás. Azt próbálom enni. Mást nem nagyon tudok. Néha van hús, akkor abból többet, de az heti 1x. Igen, a fehérjepor hamar elmegy. Kis izmot tudtam magamra rakni, de ez 5 kilónál nem több. Most se vagyok jó kinézetű, de előtte meg egyenes mozgáshiányos kinézetem volt.
2017. ápr. 14. 20:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg vitaminom hála az égnek lett egy nagy csomag, arra nem kell költeni egy darabig.
2017. ápr. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!