Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sarkig leguggolva, alján...

Sarkig leguggolva, alján megállítva par mp-re 100 kiloba 10 isnetles milyen szint?

Figyelt kérdés
Öv, terdgumi,terbandazs nelkul. Testsuly 88 kg
2023. okt. 22. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő!
2023. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdő de nem is haladó szint. Amúgy nehéz megmondani mert vízszintesig szokták nézni. Én le tudom tenni a sarkamig a seggem de akkor begörbül a hátam és gerincsérvet kapok. Szóval csak vízszintesig megyek le.
2023. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tenyleg addig lemegyek,hogy a sarkamat éri a seggem. Vizszintesig,ovvel,nem megallitva,ne terdgumival,ne adj Isten,terd bandazzsal, siman menne 180 szerintem 12 het erre szant programozassal. De nem latom ennek ertelmet,izomepites szempontjabol.
2023. okt. 22. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez már egész komoly eredmény, főleg 88 kg-os testsúlynál és segédeszközök nélkül! Kiváló alap, és nem sokan mondhatják el magukról, hogy ilyen súllyal ezt tudják. Gratula hozzá! Folytasd így!
2023. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szvsz az, hogy lemesz igy sarokig, mar 👌 Kevesen guggolnak a teremben, ahova jarok (en sem szoktam), akik szoktak, abbol kb 80% vizszint fole megy... 😀😀😀
2023. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Ha izmot akarsz építeni és nem látod értelmét izomépítés szempontjából(azaz nem hatásos),akkor a válaszom az,hogy :Nulla szint.

Pedig jóideje már mondogatom, hogy a súly emelése nem egyenlő az izom építéssel.

De még mindig ezeket hallom hogy :Ennyivel,meg amannyival guggolok,nyomok,felhúzok ez jó?Ez milyen szint?Ez má valami?


Kit érdekel hogy mennyivel csinálja!!


Mutasd mekkora a karod,milyen a combod,vagy a hátad a vállad!!

Ha azok fejlettek,akkor jó vagy.

Ha egy giliszta,botsáska vagy, és ezer kilóval guggolsz,akkor meg nem jó!

2023. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!