Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterem tulajdonos írt...

Edzőterem tulajdonos írt nekem egy edzéstervet, de nem rakott bele pl. deadliftet se guggolást. Lábedzésre lábtolót rakott, ennek lehet valami oka?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 15:56
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nagyon egyszerű oka van, elmondom neked mi az. A hozzáértés teljes hiánya.
dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudhatjuk ebből, mert nem csak terem tulajdonos, de tesi tanár is, tehát sport jellegű diplomával kell rendelkezzen
dec. 2. 19:53
 13/17 anonim válasza:
Testnevelő tanár diploma. Ne haragudj de ez viccnek is rossz.
dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan mi a szaknak a neve, nem kell belekötni minden szarba is, szerintem érthető a lényeg, tesi tanárként dolgozik
dec. 3. 08:14
 15/17 anonim válasza:

Az a baj, hogy tesitanár nem az, hogy te mit mondasz , ne legyél már paranoiás.


Az gyermekeket tanít bukfencezni, nem erőemelő vagy testépítő edzéstervet ír. Keress egy hozzáértő szakembert, ne tesitanárt.

dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyik említett gyakorlat sem kötelező + a lábtolót gyorsabban meg lehet tanulni, illetve nehezebb elrontani. Ha nem erőemelő akarsz lenni, akkor tökmindegy, mivel edzel kezdőként, amíg a kívánt izmot terheled.
dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mindenki azt a gyakorlatot végezze amit szeret is csinálni, mindegyiktől fogsz nőni, guggolás es felhuzas jóban megterhel ezáltal nehezebb regenerálodni benne jobban kell programozni, nem mehetsz vele annyira mindig bukasig viszont jó erőnövelő és szerethető gyakorlatok amik jók az izomépítéshez

Tehát megvan mindegyikben a negatívum es pozitívuma.

márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!