Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van rá esély, hogy rendszeres...

Van rá esély, hogy rendszeres edzés esetén negyed év múlva már mások számára is látható változást hoz az edzés?

Figyelt kérdés

30 év alatti kondi terén teljesen kezdő srác vagyok, átlagos, kissé löttyedtebb testtel, hiszen sosem sportoltam rendszeresen, maximum diétáztam, ha súlyt akartam csökkenteni. 180 cm és 78 kg vagyok.

Ilyen háttérrel és adottságokkal heti 3 (súlyzós) edzést alapul véve, természetesen egy kalóriadeficites, de fehérjedús diétát tartva reális elvárás magammal szemben, hogy negyed éven belül mások számára is látható eredményt érjek el? Mik a tapasztalataitok, ennyi idő alatt milyen változás lesz látható?



2023. okt. 29. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Van rá esély.
2023. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már látszani fog.
nov. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!