Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egész éves munkám ment így...

Az egész éves munkám ment így a levesbe?

Figyelt kérdés

Szerettem volna kis izomtömeget magamra szednem, mert nagyon vékonynak éreztem magam. 1,5 éve kezdtem el edzeni kb.

Az elmúlt egy hónapom viszont maga volt a pokol. Kezdődött egy betegséggel, lázzal, amiből 1-2 hét volt, mire teljesen kijöttem. Edzeni nem nagyon mertem, mert nem akartam visszaesni egy komoly, több fogat érintő szájsebészeti beavatkozás előtt. Megtörtént a műtét, orvosom javaslatára 1 hétig nem edzettem, de most sem fogok tudni, mert komplikációk léptek fel, szóval utókezelésre lesz szükségem. Ehhez hozzájön az, hogy az egyik szülőm kórházba került, szóval mindent egybevéve, esélyem sem volt arra, hogy ha már nem edzek, akkor legalább rendben legyen az étrendem. Főleg úgy, hogy ugye zéró tejtermék, ami az én fehérjebevitelemnek egy jelentős részét kiadta. A lényeg, hogy ezidő alatt fogytam nagyjából 3.5-4 kilót, kb pont annyit, amennyit év eleje óta sikerült magamra szednem.

Ez azt jelenti így, hogy kb az egész éves munkám a kukában végezte?


2023. nov. 4. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én pl. pár éve kovidos voltam, 4 kilóval csökkent a testsúlyom, 2 hétig feküdtem kb. pár hét alatt visszarázódtam, a súlyveszteség is főleg víz csak
2023. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés izom, ha lány vagy, akkor már nem nagyon kevés, de akkor sem sok. 4kg nem sok. Gyomortartalom, folyadék ennek lefedi a jelentős részét. Az izomvesztés több idő, egy folyamat.
2023. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Par het nemszamit es amit egyszer felepitesz az utanna konnyen visszajon
2023. nov. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2# Azért annyira nem kevés. 4kg izmot van, aki egész karrierje alatt nem tud felépíteni.. 4kg izom naturálban kb 1,5-2 év összehozni, ami valljuk be nem olyan rövid idő.
2023. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak viszonyítás kérdése. Ha valaki nagyon sovány, 4kg arra elég, hogy elérje más induló szintjét. És ő nagyon sovány volt. Én fiú létemre 50 kilósan érettségiztem, meguntam, elkezdtem edzeni és 3 év alatt feljött 22kg, aztán visszamentem 72-ről 68kg-ra, hogy azért a kockák ne vesszenek el teljesen. És még a naturál maximumom közelében sem vagyok. Nettó 10-11kg izom jött fel, de ebből kb 4-5kg kellett, hogy elérjem az átlag testalkatot (5kg nettó izom kb 1-1.5kiló zsírral). Ha innen kezdem, akkor a fejlődés máris csak 6kg lenne. Olyan ez, mint a hegy, ha víz alól mérjük a legnagyobb hegyet, akkor nem az Everest lenne a legmagasabb. És még itt a genetika, magasság, szorgalom... szóval tudja a fene, kinek mi a sok. Valakinek a 4kg tényleg sok, valakinek szinte azonnal felmegy.
2023. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még izomról lenne szó, akkor nem annyira kevés a 4kg, de itt nincs erről szó. Az elején a gyomortartalom megy le és a folyadék, kicsit összesik az izom. Nettó izomvesztés nincs sok. És itt nem is arról lenne szó, hogy X éve gyúr, felment rá 15kg izom, és abból vesztett el 4-et. Na azt marha sok idő lenne visszahozni. Az elején 4kg izmot felszedni pár hónap. Nagyon sok a változó. És tényleg vannak azok, akiket az Úr megátkozott és ha vért hugyoznak akkor sem szednek össze túl sok izmot, nekik kitartást.
2023. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!