Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki rendszeresen mérte a...

Aki rendszeresen mérte a karját az edzés kezdetétől, fél év alatt mennyit vastagodott a karja?

Figyelt kérdés

Nekem most 34-es, ezt fél év alatt mennyire lehet feltornászni, úgy hogy egyenlőre még a szálkásításnál tartok, utána fogom kezdeni az izomépítést.


Heti kétszer csinálok 6 sorozatot, jelenleg 6*12 ismétléssel bicepszre, tricepszre pedig 6*15-öt (természetesen kisebb súllyal)


Hamarosan már emelnem kell egy kicsit a súlyokat.


Persze a többi izomcsoportot is eddzem, csak most erre vagyok kíváncsi viszonyítás kép.


Rendeltem kreatint, nem tudom hogy lesz e hatása, de azért kipróbálom.


Plusz vettem egy jobb minőségű proteint, étrend kiegészítésnek. Vagyis alapvetően rendes ételből igyekszem minél több fehérjét bevinni.


Milyen fejlődésre számíthatok fél év alatt karátmérő tekintetében, és úgy összességében is?


2023. nov. 4. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani.Azért nem mert a fejlődés nem egy lineáris dolog az idővel.Nem lehet kiszámolni hogyaszongya ha 4 hét alatt 3 milimétert nőtt,akkor 6 hónap =6x3miliméter=18mm.

Kezdetben jobban fog fejlődni,később stagnálhat,majd lasan fog nőni,majd megint lesz pár jobb hét,aztán megint kevesebb és így megy tovább

Itt évek alatt ezek összeadódnak és igy lesz valami.

Kinek kevesebb kinek több

2023. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, nekem 4-5 centit nőtt, de 30 centiről indultam, vagyis nagyon sovány voltam. Most 38, de már nyilván nem nő (sajnos) ilyen tempóban.
2023. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!