Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sosem érzem a mellem...?

Sosem érzem a mellem...?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nem akkor jó egy edzés ha érzed, hogy bedurranak az izmok és izomlázad lesz, viszont már ott tartok, hogy nem emlékszem a legutolsó alkalomra amikor bármit is éreztem volna a mellemnél és csakis a mell-fókuszú gyakorlatoknál fordul elő.


A fekvenyomó padnál akármilyen kicsi súllyal dolgozok, múltkor például csak 60x12-t csinálgattam, de a tricepszem és a vállam adta fel, a mellembe kb semmit éreztem. Tárogató ugyanez. Kipróbáltam, hogy nevetséges súlyokkal, 15-20 kilókkal lassú, fókuszáltan csináltam, de csak a karom, vállam alsó része fárad el 18 ismétlés után is. Nagy súlynál szinten ugyanez.


Igazából csak érdekel, hogy ez mennyire normális, mert borzasztóan frusztrál hogy minden gyakorlatnál érzem amire éppen edzek, de a mellemnél mindig valami más dolgozik.


nov. 26. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A legfontosabb kérdés: fejlődik a melled?
nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán.

A karomban, vállaimban látom a legnagyobb fejlődést, a melleimet ugyanúgy gyengének érzem, szerintem az ront le a legjobban vizuálisan

nov. 26. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy rossz a mozdulat amivel a mellgyakorlatokat csinalod es tudat alatt csalsz es mas testreszekre terhelsz

Vagy egyenetlenul fejlett a karod es a melled es hiaba van csak minimalis kar az adott gyakorlatban, azt erzed

Vagy nincs megfelelo testtudatod es meg nem alakult ki hogy erezd a mellet

nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű mint a pofon.Ha nem érzed a célzott izom munkáját,hanem más izmokat,akkor nem jol csinálod.

Teljesen mindegy hogy azt irod:lassan,kontroláltan..

Ha nem érzed,akkor rossz a kivitelezés.Ennyi.

nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb mar 2.munkaorozatnal be van durranva fekvenyomasnal is. 6-8 sorozatokat csinalok majdnem bukasig. Zard ossze es szoritsd le a lapockad, a vallad ne emelkedjen fel a padrol, mozgas kozbe ne legyen tul kozel a konyok a testhez mert sokat atvesz a trinyo, (de 90fokba se mert serulhet a vall). Nyomj egykezessel is, tolockodj eloredolve meg tarogass
nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*6-8 ismetlest 😅
nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belenyomok 8at egy bármekkora súlyba ès már be is durranás mellem, legerősebb testrészem ritkábban is edzem már mert kezd nagyon elhuzni fejletsegben minden mástól. Ha egy komplett edzés után sem érzed a mellizmaid akkor nem jól nyomsz. Váll és kar elviszi a mozdulatot.
dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!