Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Toroczkai László testalkatát...

Toroczkai László testalkatát el lehet érni koksz nélkül?Mennyi edzés szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Van vagy 190 centis a pasi és elég izmos karja van...

nov. 27. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűe elérhető naturálon, akár egy-két év alatt is. Nyilván az számít, hogy mi a kiindulási alap.
nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nincsen 190 Tóth. Max 180. Egyszer a városban sétáltam, és láttam, hogy volt egy rendezvény. Sokan vonultak fel, jó zenék szóltak. Aztán láttam, hogy kik vannak ott, de végül is miért ne, nézzük meg. Valami Horthysta megemlékezés volt. Aztán valahogy a sor elejébe futottam bele, és pár méterről láttam/követtem lényegében Tóth Lacit. Én vagyok 190,és majdnem egy fejjel magasabb voltam nála. Egyébként ugyanolyan márkájú szövetkabát volt rajta, mint rajtam, csak egy másik színárnyalat :D. Egyébként ügyesen beszél, nem csoda, hogy bejutott a parlamentbe, nagyon karizmatikus, és egyszerűen, szájbarágósan beszél, hogy az átlag szavazója is megértse, de határozottan, jó kiállással. A youtubeon is nagyon jól terjeszkedik a demagógiával meg féligazságaival, jól meglovagolja az adott témákat, ráadásul angol feliratosak a videók. Azt gondolom, hogy az ő teljesítménye, hogy egy bivalybsznádi és herelóbálnád közötti polgi székéből eljutott a parlamentbe, és most 10-15 évig veszi majd fel a havi többmilliós fizetést, miközben 1000 forintért eszi a napi menüt (ami az adófizetők pénze miatt ilyen olcsó ott), hát nagyon ügyes és le a kalappal előtte. A hülyékből mindig jól meg lehet élni. Ha MZP így tudna beszédeket tartani, mint ő, akkor nyert volna a választáson. Persze nyilván csöbörből vödörbe kerülünk, de az mindegy.
nov. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2#:ez hogy a fa.szomba jön ide?

el lehet érni persze

dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éjszaka közepe volt, kezdett kimenni a gyógyszerem hatása.
dec. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
185 cm magas, atletikus alkat. Szerintem el lehet érni, ha világ életedben sportolsz.
dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kajakozott, hobbigyúr mai napig amennyire ráér, szóval igen simán.
febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!