Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A my proteint vagy a pure...

A my proteint vagy a pure gold fehérjeporait ajánljátok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt árra, ízre stb-re

nov. 30. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Kb egykutya a kettő.

Három harmad youtube csatornán keresztül szinte mindig van valami jó kuponkód a myproteinhez.

nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyforma minoseg szempontjabol.

A myproteinnel van havi 1x 2 nap akcio minden honapban es arban az eri meg legjobban. Illetve a tasakos minták nsgyon hasznosak. Inkabb picit dragabb aranyarban tudsz venni mintat mimt beruhahni rogton egy kilosra es aztan nem izlik.

nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Minőségre szerintem is ugyanaz.

Puregold-ot azért szeretem, mert az mindig ugyanannyiba kerül, nagy kiszerelésnél kijön 6000 körül egy kiló, meg kb az összes íz finom (meg nem csak a megszokott csoki, vanília, eper van), meg jól is oldódik.

nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem eper-banán van legjobb
nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

A myprotein egy premium márka lett, a puregold meg kb csak van. Nem értem hogy lehet összehasonlítani a kettőt.


Nem az ON gold standard-ot akartad írni?

dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5ös, árban kb egyforma a 2, akkor a my protein jobb?
dec. 1. 14:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
de mivel egyforma árban? a puregold-dal nem hiszem
dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyik se jobb vagy rosszabb, mindkettő a sajtgyártás mellékterméke, aranyárra felhypeolva.
dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyforma árban vannak kb én mindkettőt próbáltam már szerintem egyiknek sincs várzs hatása én amondó vagyok még mindig legjobb a tiszta tápanyagból kinyert fehérje ami nincs tele nyomva édesítő szerrel

Mint pl csirke mell túró hüvelyesek marha bla bla de ha mindenképpen fehérje port akarsz akkor az inkább tejsavo legyen ne pedig szoja az egy igazi f*s

dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamint én fehérje por helyett reggelire fogom a túrót banánt tejet zabot be a turmixba és kész olyan 40gramm fehérje van benne persze ez attol is fugg mibol mennyit teszel bele valamint ezt ízekben a végletekig variálhatód
dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!