Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az Oldal emelés melyik izom...

Az Oldal emelés melyik izom részt terheli meg ?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon gyenge vagyok oldal emelésben, és kezdő az egész súly emelés témában, arra lennék kíváncsi, hogy ez melyik izom csoportot veszi igénybe, és mivel lehet még fejleszteni, köszönöm a választ eléggé vékony alkatom van, táplálkozásra oda figyelek, inkább az edzés részel nem vagyok még tisztában.

dec. 27. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az izmok feszüléséből is érzékeled.
dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd a képet!

Váll, hát, csuklyás, nyak, kar belső izmok, de a lábat is, mert stabilan kell tartanod magad.

dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én váll és egy kis mellet is érzékelek benne, valamint úgy tudom ez váll gyakorlat, utána is nezztem már párszor, de amire kíváncsi lennék az az hogy a váll melyik része pontosan, mert szeretném azt a részét edzeni más gyakorlatokal is hogy gyorsabban fejlődjön, mivel le van maradva,válbol nyomás 2x annyi sulyal megy mint az oldalt emelés,
dec. 27. 13:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi #2 egyébként izom lázat minden edzés után érzek, ezért csak nem járok rossz úton, plusz teremben érdeklődtem az ott lévőknel is, a helyez kivitelezés utan :)
dec. 27. 13:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Helyes*
dec. 27. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!