Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék edzőterembe járni....

Szeretnék edzőterembe járni. Nem tudom hogyan vágjak bele az egészbe! Hogyan kezdjem el az alapoktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves fiú vagyok. Szerelmi bánat ért engem. Barátnőm elhagyott, utólag kiderült más fiúval érzi magát jól. Teljesen magam alatt vagyok, úgy érzem nem találok ebből kiutat..A napjaim nem élem, hanem túlélem! Egyetlen lehetőséget látok ebben, az pedig a testépités. Nem csak hobbi szinten szeretném el kezdeni, úgy érzem nekem ez biztos menedék lesz az életemben.Telejsen tanácstalan vagyok, sosem voltam teremben és nagyon vékony alkat vagyok. Szeretnék kérni tapasztaltabb emberektől hogyan vágjak ebbe bele! Egy pár infó rólam: *21 éves vagyok

*62 Kg

*183 centi magas.

Nehezen hizó vagyok. Milyen étrendre lesz szükségem, mit fogyasszak hogy minél előbb jöjjön fel a tömeg? És ezután tudok el menni edzőterembe vagy már amikor szeretném?

Egy nehézsége van csak ennek: 3 műszakban járok el dolgozni. Délelőtt, délután, este. De akkor sem hátráltat meg ez. Csak tanácstalan vagyok szinte az egészben.. Szeretném megmenteni az életem ezzel, kérek bárkit aki tapasztalt ebben segítsen! Köszönöm hogy elolvastad!



2023. dec. 27. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha ezt a két videót megnézed, akkor érteni fogod a progresszív túlterhelés és a kalóriaszámolás alapszabályait. Ha ez megvan, akkor mindent tudsz az elinduláshoz:

https://www.youtube.com/watch?v=AYnJ7kka8Ew

https://www.youtube.com/watch?v=U6dE3D7TqA4

2023. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem illett veled össze. Erről te sem tehetsz és ő sem.

Attól te változatlanul ugyanolyan értékes férfi vagy.

Másnak meg te fogsz jobban tetszeni. Az élet ilyen.

Szerencse, ha minden összejön.


A nők többsége ilyenkor új frizurát csináltat, lecseréli a ruhatárát. “Levedli” magáról a lezárt korszakot.


Kiváló ötlet, a történtek pozitív hozama, hogy erősödni akarsz, felépíteni a testedet, s általa erősíteni a lelkedet, önbizalmadat, önbecsülésedet. Sikerülni fog!

Vágj bele!


Íme egy edzésterv

[link]

2023. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kezdőknek tilos a progresszív terhelés.

Kiváló link, amit a2-es hozott!


Olvasd végig, mert továbbvisz a kezdő alapozás után is. Ha legurulsz, videot is mutat.

2023. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress valamilyen ismerőst, aki jár és tud segíteni. Ha nincs, akkor youtube videók vagy ha megteheted néhány alkalom személyi edzővel, utána már fogod tudni egyedül is. Én is szakítás miatt kezdtem el edzeni, életem legjobb döntése volt.
2023. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!