Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az erőm miért nem nő?

Az erőm miért nem nő?

Figyelt kérdés
1,5éve eddzek és nyár végén elhatároztam hogy “tömegelek” nyilván kicsi többletbe ezt igazolja a súlygyarapodás is (3-4kg 4honap alatt) viszont úgy érzem hogy erőbe semmit nem változtam, ugyanazokkal a sulyokkal dolgozok mint agusztusba és ugyanannyi ismétlés megy és nem ertem kaja,alvas rendben van akkor gondolom az edzes a ludas, nem tudom de elege elvagyok már keseredve:(

dec. 28. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Önmagában a tömegelés nem növeli a munkasúlyokat, pláne ha mindössze 4 kiló testsúly-gyarapodásról beszélünk. Ha kezdő szinten eltelik úgy 4 hónap, hogy nem jön a progresszió, ott valamilyen edzésprogramozási gond van. Látatlanban nehéz megoldást kínálni. Nem gondolkoztál még valamilyen célzott erőfókuszú edzésterven?

[link]

dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Leírnád az edzésterved?

Heti hányszor edzel? Hány sorozatot csinálsz egy gyakorlatból és milyen ismétlésszámokkal?

dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha nem írod le az edzéstervedet, a testsúlyodat, és azt, hogy alapgyakorlatokban mekkora súlyokkal dolgozol, akkor nehéz lesz érdemi választ adni.
dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen tenyleg hiányos így tehát 18/L 170cm/62kg

Fekvenyomas:45-50kg

Felhuzas: 90kg

Guggolni rég nem szoktam már edzesterv meg igazából heti 4x eddzek ebből 2also 2felsotest a gyakorlatokbol 3-4kört szoktam 6-10ismetles szamba

dec. 28. 22:27
 5/20 A kérdező kommentje:

Edzesterv egyébként a 2alsotest nap ugyanaz: román felhuzas,csipoemeles, labtolo magas láb tartással, combfeszito, és egy vadli

Felsotest 1: bicepsz: kalapács, egy kezes kar hajlitas, és a padon a hullámos ruddal, hátra: húzodzkodás szűken( szélesen nem megy:( ) lehuzas szélesen, egy kezes lehuzas,meg egy hat gyakorlat a nevet nem tudom, nagy ritkán felhuzas

Felsotest 2: fekvenyomas, vallbol nyomas,oldal emelés, és egy hátsó vall gyakorlat, tricepsz kötéllel, utána ruddal és végül egy kézzel szinten kötéllel

dec. 28. 22:32
 6/20 anonim ***** válasza:

3-4 sorozat helyett csinálj 6 sorozatot mindenből.


És lehet hogy érdemes lenne szedned D-vitamint és magnéziumot. És esetleg még mellé valami light-osabb multivitamint.

dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Apropó, mennyi fehérjét, szénhidrátot és zsírt viszel be egy nap?
dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Pont ezt a 2-t szedem, D-vitamin és magnézium, illetve kreatint ennyit
dec. 28. 22:38
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyjából ch:160-200g P:120-150g f:45-50g
dec. 28. 22:43
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 Pedig ez teljesen jó.
dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!