Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ICF 5x5 heti 3x és heti 6...

ICF 5x5 heti 3x és heti 6 cardio ?

Figyelt kérdés

2 nem sportoltam suli és munka miatt, de most februártól el tudok kezdeni kondizni újra( boxolni szerettem volna, de sajnos , ahol élek, nincs lehetőség normális edzésre)

Célom úgymond “modell” alkat, tehát nem feltétlen a nagyobb súly és több izom, hanem legyek szálkás de azért látszódjon a sport is.

Cardio alatt 40-60 perc szoba biciklit /futópadot / ugráló kötelet( oké ebből 30 is elég lehet) értek. Amelyik napokon van edzés , akkor az után , pihenő napokon csak cardio . És heti egy nap pihenő .

Étrendet figyelni fogok, de sajnos olyan tipus vagyok , aki könnyen hízik es könnyen fogy, így mindenképp szükségesnek tartom a cardiot, tapasztalatból.



jan. 7. 15:45
 1/4 anonim válasza:
8%
Icf 5x5 egy nagyon jó edzésterv, de "modell" alkathoz szerintem sokkal jobb lenne egy push pull leg edzés két nap pihivel.
jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Mintha a felosztásnak köze lenne az elért "alkathoz". Ha neked belefér az idődbe, energiádba, regenerációdba heti három súlyzós edzés és heti hat kardió, akkor csináld nyugodtan!
jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
3 intenziv edzes boven eleg egy hetre, esetleg sulyzozas utan 20 perc kardio. Kulon kardio helyett legyen napi 1 ora seta vagy hasonlo intenzitasu mozgas, de nem tobb. Lassan jarj, tovabb ersz. Nem megfelelol taplalkozast meg ne kardioval akard kivaltani, nem eri meg. 200 kcal-nyi tobbletet eszrevetlenul beviszel, de mozgassal nehez ledolgozni, stupidsag, feleslegesen koptatod az izuleteidet.
jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
ha tudsz regeneralodni heti 3 ICFből és heti 6 cardioból akkor nyomassad
jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!