Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt épül le az izom?

Mennyi idő alatt épül le az izom?

Figyelt kérdés
Ért egy kisebb baleset ami miatt a jobb kezem gipszben van. Így 5 héten keresztül nem tudok majd edzeni csak lábra. Azt is csak szinten tartás miatt csinálom. Mire számíthatok 5 hét után? Illetve mit lehet ilyenkor tenni, hogy kevesebb izmot veszítsek?
jan. 10. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
5 hét alatt már van izomkatabolizmus, de egy-másfél hónap után megint ugyanott leszel, mint előtte.
jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

ha nem vagy kokszos versenyző akkor nem szoronganék öt hét kihagyástól


nem sok az

jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
2 het alatt kezded el kb elveszteni. Viszont amit egyszer mar felepitettel azt nagyon hamar vissza is tudod epiteni. 1-1.5 honap alatt mar jobb leszel mint serules elot
jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 7 hétig nem tudtam combra edzeni, ugyanakkora,mint volt. Naturalban,ha rendeyen pihensz,edzel,nem fogsz osszeesni par het alatt. Bar azt hozzateszem,a combom,olyan izomcsoportom,ami akkor is no,ha az ures ruddal guggolok,mert pl,ha karra nem edzettem volna 7 hetet,ami egy rosszabb izomcsoportom ,tuti ment volna ossze. De ez se lett volna számottevő,főleg,hogy hamar visszajön,amit egyszer már elértél.
jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*rendesen pihensz,eszel
jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt mint neked 8hétig volt gipszben,összesen fél évig nem tudtam használni a jobb kezem,lejártam lábazni,meg vádli has,meg egy két gép volt amit tudtam használni begipszelt kézzel is,én nem vagyok naturál de azért elmosódott a forma😅igaz mondom meg egyszer ez volt vagy fél év.ha csak 5het lesz nem para csak nem annyi szokott lenni+mire újra használhatod rendesen
jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!