Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Törzsed, derekad szoktad...

Törzsed, derekad szoktad érezni edzés közben, után? Fájdalom, nyilalás, szúró érzés, stb.

Figyelt kérdés
jan. 22. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érezni nyilván szoktam, viszont fájni nem szokott. A fájdalom nem egy természetes velejárója a gyúrásnak, úgyhogy ha rendszeresen nyilal és szúr a derekad, akkor fordulj orvoshoz/gyógytornászhoz.
jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. És ha érzed akkor valamit nagyon elrontasz.

Egészséges feszülést, hogy dolgoznak az izmok szoktam érezni gerinc mentén pl felhúzásnál. De semmiképp se olyan érzések amiket te írsz

jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ritkán, de hamar elmúlik. Alaposan bemelegítek, nagyrészt nem szokott gond lenni. De a gerincem már tini korom óta fáj, erőemelni pedig 30 körül kezdtem. Gyógytornász meg ilyenek nyilván látott, jobb már nem lesz.
jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem bírja a hátad, olyan gyakorlatok kellenek, amik kímélik: guggolás helyett lábtoló, evezés csak egyenes törzzsel (vízszintesen), hátsó váll gépen és nem kézi súlyzóval. Ha nem akarsz nagyobb bajt, most azonnal írd át ezeket a gyakorlatokat az edzéstervedben.
jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!