Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan 1 hónapja kezdtem el...

Lassan 1 hónapja kezdtem el kondizni, lábra és fenékre szeretnék leginkabb edzeni. De emelett jön a mell és hát edzés. Milyen rendszerességgel kellene edzenem a heti 5 láb az túl sok? Hányszor kellene lábra edzenem hogy legyen eredménye?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szoval vegyesen elfogadok mindent. Az is erdekelne hogy melyek a leginkább bevalt gyakorlatok. Illetve hogy hogy kellene feloszlanom a napjaimat ha heti 4-5xszeretnek edzeni.mennyi pihenő idő kellene a labamnak ? Tömelegest kezdtem el mert eleg vekony vagyok es szeretnek izmot epiteni.

febr. 8. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden kérdésedre választ kapsz ebből a videóból. Feltétlenül nézd meg, és kerülj képbe:

https://www.youtube.com/watch?v=3zf0YpQ05pU

febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy tisztességes lábedzést nem is tudnál hetente 1-max 2 alkalomnál többször lenyomni… ha neked heti 5 láb beleférne, az nem edzés csak valami tingli tangli.
febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videót viszont az nem hangzott el benne hogy hányszor edzhetek labra egy heten.

2. Nem hinnem ,hogy "tingli tangli" mert edzeskozben alig tudok állni csak aztan elmulik. Egy jo ezdesben nen feltétlenül van izomláz.

febr. 9. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem izomlázról beszélek.

Hanem fáradtságról és regenerációról.

febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Heti 5 láb?

:D

Ha normálisan edzenél, akkor eszedbe sem jutna ilyen. Ha te tudsz heti 5x lábazni, akkor az nem edzés, sajnálom.


1, esetleg 2 lábedzés/hét. Ha jól edzenél, akkor max 2 lábedzésre lenne energiád (vagy még ennyire sem..). Amit most csinálsz, az nem edzés. Még a tingli tanglinál is gyengébb az, ha te képes vagy 5x lábazni.


Hiába hiszed azt, hogy keményen edzel. Nem, nem edzel keményen, mert akkor nem tudnál nemhogy 5x de még 3x sem lábazni. Egyik ismerősöm is ilyen volt, aztán mondtam neki, hogy edzünk egyet közösen és lám, elég volt neki 1 lábedzés is :)

febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Illetve, ha jó eredményeket akarsz elérni, akkor ismerkedj meg a kalóriaszámlálással.
febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lábedzés után nincs izomlázam, de még másnap is erőtlenül remegnek alattam a lábaim… eszembe nem jutna ráedzeni.
febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!