Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 50 éves kor felett lehetséges...

50 éves kor felett lehetséges még izomtömeget épiteni, legalább minimális mértékben?

Figyelt kérdés
Egy egyébként szinte tipikusan "apatest" megjelenésén javitani. Ha igen, mi lehwt a legfontosabb teendő?
febr. 13. 21:51
 1/4 anonim válasza:
14%

Lehet ha bírja a motor, ez az elsődleges szerintem, én már nem játszok vele, viszont a napi fekvő az megvan, ennyi belefér.

Fuss és csinál fekvőt, felülést sztem neked bőven elég, vagy ha teheted edzőterem.

febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cél az apatest felszámolása és egy esztétikus izomzat felépítése, akkor persze, ez 50 éves kor fölött is lehetséges. Nyilván nem leszel már Big Ramy, de nincsenek is irreális céljaid, úgyhogy ezzel nem lesz baj. Amire figyelned kell, az ugyanúgy a progresszív súlyzós edzés és a kalóriaszámoláson alapuló sporttáplálkozás, csak esetedben fokozottan érdemes fókuszt helyezni a gyakorlatok helyes végrehajtására, a mobilitásra és a regenerációra. Egyébként gyakran látni 50 pluszsos férfiakat a konditeremben, úgyhogy nem lesz bajod.
febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze lehet, illetve sokan fogytak 50-60 év körül is.
febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet és érdemes is, irány az edzőterem, súlyzós edzés, alacsony szénhidrát alapú clean táplálkozás (cukor, liszt elhagyása, megfelelő fehérjebevitel)! A neten nagyon sok anyagot találsz, érdemes ennek egy kicsit utánamenni. Esetleg személyi edző segítségét is igénybe veheted, ha egyedül nem menne.
febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!