Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » SOS nagyobb lesz a fenekem...

SOS nagyobb lesz a fenekem egyik fele????

Figyelt kérdés

Egy ideje csinálok már egy kis fenek edzest. (2 hete, heti 3-4szer, mellette kardio, hasizom, és karizom +tesi óra xd)

Szóval! Az a probléma hogy már így feltűnt hogy ha a jobb aldalon/jobb labamnal csinálom a gyakorlatokat jobban érzem ezt az "égő" érzést a fenekemben, de amikor a bal oldalon csinálom ugyanazokat a gyakorlatokat ott sokkal gyengébb érzést érzek, de a labamban pedig égek. Ez miért van???? Ugyanúgy koncentrálok mint két oldalara a feneknek és nem szoritom a labam mégis ott érzem. Ez azt jelenti hogy ha tovább folytatom így felemás leszek?? Bal oldalon nagy fenek vékony láb, jobb oldalt 0 fenek hatalmas comb??


Valaki segítsen nem találtam hasonlót a neten eddig!



febr. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az izomérzetnek vagy a bedurannásnak semmi köze a fejlődéshez, úgyhogy nem aggódnék a helyedben.
febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

8 alalombol 7szer így éreztem. De oke nem igazán értek hozzá sajnos

Meg nem tapasztaltam ilyet

Viszont akkor ha mondjuk sulyzozok és ezt érzem az se baj? Nem akkor intenzív az edzés ha érzed hogy nehéz vagy érzed hogy hát na erted

Nyilván az izomlazam utána nem mindig van és azt tudom hogy nem attól függ hogy hatékony voltál e.

febr. 21. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, ne parázz.
febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz nagyobb a popsid egyik fele.
febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zizizabalo ***** válasza:
52%

De, valószínűleg egyik feled nagyobb, erősebb lesz. Váll, mell esetében is hasonló a helyzet, mert egyik kezeddel írsz, nem vagy szimmetrikus, különböző dolgokra is használod a két feled, abszolút normális hogy nem egyforma a két oldalon az izom mérete.


Ha nagyon eltér, akkor azért érdemes beszélgetni fizioval, hogy rendben van-e a testtartás.

febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!