Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként memnyi a max?

Kezdőként memnyi a max?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdőként egy hónap alatt hány kg jöhet fel maxiumum? Ha jól tudom, 1 kg izom, de nyilván jön fel még víz és zsír, így összesen mi várható?
febr. 25. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyi felfér a rúdra.
febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a sportban még kezdőként is években gondolkozz, ne hónapokban. Ha az első évben fel tudsz építeni 4-8 kiló száraz izomszövetet, akkor az már tökéletes eredmény. Ha genetikai csoda vagy, és adott a progresszív túlterhelés, adott az elegendő kalória és fehérje, akkor még a 10 kiló is megtörténhet, de erre nem sok esély van.

Hogy a mérleg mit fog kiírni, az teljesen random. A testsúly alakulása 99%-ban a kalóriabeviteltől függ. Ezért ne a mérlegre, hanem a tükörre hagyatkozz. Nem a mérlegen látható szám a lényeg, hanem az esztétikum.

febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jöhet fel 1kg izom 1 hónap alatt kezdőként. :D Az elején én is ebben a hitben voltam, de fele sem igaz (szó szerint).


Kezdőként évente nagyon jó indulattal is 4-5kg a maximum ami feljön izom, jó genetikával és úgy, hogy mindent jól csinálsz. Kezdőként pedig nem fogsz mindent jól csinálni, ez 100%.


Attól függ, mi a kiindulópont, de összességében, ha minőségi izmot szeretnél, akkor mondjuk 3 havonta +1kg a mérlegen az nem rossz. Erősödésre fókuszálj úgy, hogy minél kevesebb tömeg menjen fel rád.

febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!