Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok nektek milyen arányban...

Srácok nektek milyen arányban van a fekvenyomás és a tolodzkodásotok? Illetve a húzódzkodás a fekvenyomás tolodzkodáshoz képest?

Figyelt kérdés
Köszi mindenkinek

márc. 13. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzásokban általában erősebb vagyok jóval maximum huzodzkodásom eddig 22 darab volt (pullup) Chin Up bol pedig 27 de most már kicsit kevesebb megy.tolodzkodást azt most nem tudom pontosan de tudtam +20kg val kb 10 éket tolodzkodni meg huzodzkodni is. fekvenyomasom viszonylag gyengébb ezekhez képest 75kg 3x5 és 85 be ment 1 darab fél éve 78 kg san jelenleg 83 vagyok de kb ugyanannyi lehet a Maxom most hanyagoltam kicsit a fekvenyomást
márc. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamint Lat pulldown ban (lehúzás) 90 kg val szeriazok döntött törzsű evezésben pedig 80 kg val,franciarudas bicepsz 37-40 kg val széria csak hogy értsd mennyire furán erősebb a húzás a nyomásomnál😅
márc. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok
márc. 15. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Húzódzkodásból egyszerre 22-24 db megy, tolódzkodásból kb. 45 db. Súllyal ezeket nem szoktam csinálni mostanában.

Fekvenyomásból jelenleg volumenedzéseket csinálok, 85 kilóval nyomtam a múltkor 4x12-őt (a testsúlyom 75-77 kg körül van).

márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!