Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomás stagnál?

Fekvenyomás stagnál?

Figyelt kérdés
17 vagyok 190cm 80kg, és 4 hónapja kezdtem edzeni. Számítógép függő voltam és nehéz lehet elképzelni de nagyjából sörhasam volt amikor elkezdtem. Akkor nyomtam első alkalommal 30kgal fekve, aztán első hónap végére 40-el. Aztán jött a 45 a 2. Hónap végére és most 2 hónapja leragadtam 50kgon. Az is csak ilyen egyszer sikerült pr. A 45 6x megy ki lassan szabályosan. Valami tipp tapasztaltabbaktól? Úgy szoktam hogy 4 szett és 12-10-8-6 a 6 meg van hogy a 8 vége bukás. A csuklóm elég szarul mozog, de a gyakorlat szabályos. Az étkezésem az úgy néz ki hogy nem érdekel mennyi kalória de a fehérje legyen minden nap 140-160g között. Nem szedek kreatint se feherjeport se semmit. Csak azért zavar mert mindenben fejlődök és látszik is minden testrészen (hát nagyon, mell valamelyik része, bicepsz, tricepsz, a vállamon meg főleg. És az utóbbi 2 hónapban sok gyakorlatnál tudtam általánosan 2 fokot emelni, vagy súlyzónál kilót de a fekvenyomásom nem nő, pedig akarom nagyon

márc. 12. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Csinalj inkabb 4x10et
márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

nagyon is számít a kalória is, az adja energiát.

progressziós edzés legyen

márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Meg a koksz
márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Normális, hogy az első hónapok után beüt a stagnálás, pláne fekvenyomásnál, ami ilyen szempontból a legaljasabb gyakorlatok egyike.
márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kegyetlen az elet
márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!