Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jóreggelt! Olvastam,hogy...

Jóreggelt! Olvastam,hogy együnk napi 6-7szer 3 óránként,hogy a testünket folyamatosan tápanyagokkal lássuk el. Én tömegelésbe kezdem nemsokára. Ti hányszor esztek egy nap? Elég ha reggel,délben és este edzés után eszem napi 3 szor?

Figyelt kérdés
dec. 28. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A napi össztápanyag-bevitel számít, magyarul a napi összkalória, összfehérje, összvitamin (stb.). Hogy te hány étkezést iktatsz a napodban, az egyéni preferencia és lehetőség függvénye. Valaki naponta hatszor étkezik, valaki naponta kétszer. A napi étkezések száma nem befolyásolja se az egészséget, se az izomépítést, se a tömegelést. A tömegelés egyetlen kulcsa a moderált kalóriatöbblet.
dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik egészséges 3szor enni és 6szor enni ugyanannyira jó. Azt csináld ami neked jólesik
dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi 6-7-szer a 120 kilós koxos testépítők esznek, mivel 6000 kalóriát nem igazán lehet 3-4 étkezésbe belesüríteni. Szóval minél magasabb a kalóriabeviteled, annál több lesz az étkezéseid száma. Fehérjehasznosulás, vagy mikrotápanyagok felszívódása szempontból valóban jobb minél többfelé elosztani az étkezéseidet. Nekem a napi 3000-3100 kalória 5 felé van elosztva, 500-700 kcal ézkezésenként, így degeszre sem zabálom magam, viszont nem is 3 szem mogyoró a kajám.
dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2700 le nyomok simán 2 étkezéssel egy 🐖 vagyok állandóan tömegelés van xd.


de simán tudnék hozni 5000 3 étkezéssel csak egy kis abált szalonna kell hozzá 🙂

jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!