Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, ha reggel olyan...

Normális, ha reggel olyan erős izomláz volt a hasamba, hogy nem tudtam felülni és az oldalamra fordulni sem?

Figyelt kérdés
Tegnap kínai planket csináltam, valószínűleg amiatt. Már máskor is éreztem ilyet, akkor is a kínai plank után.

2023. márc. 29. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak izomláz akkor normális, ha heti több alkalommal csinálnád nem lenne izomláz. Ha kimarad 1-2 hét, akkor pedig visszatér.
2023. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az edzésnek velejárója az, hogy időnként (akár erős) izomláza van a sportolónak. Akkor van probléma, ha gyakran, rendszeresen jelentkezik izomláz, és nem akar megszűnni. Akkor érdemes gondolkodni, hogy túl van-e tolva az intenzitás, vagy van-e valamilyen sérülés a háttérben, de esetedben nem kell ezt túlgondolni.
2023. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normalis ha nem edzel fokozatosan, rendszeresen terv szerint, hanem csak osszevissza ha epp radjon
2023. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Edzek már egy pár éve, terv szerint. De ez új gyakorlat
2023. márc. 29. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat akkor meg tudnod kene
2023. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En rendszeres edzes mellet nem szoktam erezni. Pedig eleg kemeny gyakorlatokat csinalok
2023. márc. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!