Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz vélemények?

Zyzz vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem még mindig egy ikon, hiába mondják, hogy már lejárt lemez.Egy egész generációt motivált és sokak életét változtatta meg( jó értelemben).Engem is ő motivált, miatta kezdtem el edzeni 2 évvel ezelőtt.Legenda marad örökké!
márc. 27. 10:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Valamiért mégis internetes sztár lett, ezt nem lehet megcáfolni!
márc. 27. 15:42
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Győzike is az

Te dolgod mit gondolsz

márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én akkor kezdtem el lejárni, amikor ez a Zyzz őrület elkezdődött külföldön. Nem a pumped gabo-s magyarországi korszakból.


Akkori, befolyásolható 18-19 éves fiatalként én is azt mondtam, hogy hú, ez a fasza gyerek, jól néz ki, így jönnek majd sorban a nők stb stb. Akkor is tudtam már, hogy koxolni kell ahhoz a szinthez, főleg egy olyan kákabelű embernek, mint amilyen ő volt kox előtt.



Őszintén, motiváló lehet, de veszélyes is oly tekintetben, hogy ha nem jön a kívánt eredmény egyhamar, márpedig nem fog, akkor koxhoz nyúl az átlag befolyásolható fiatal. Na meg a party drogok és társaik.

márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szerintem Zyzz formája hozható lenne naturálban kicseszett jó genetikával és rengeteg edzéssel.
márc. 27. 19:01
 15/20 anonim ***** válasza:
Prrsze hogy hozhato gyenge volt mint a lepmefing kis mellekkel jol nezett ki azt ennyi
márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ki a búbánat az a Zyzz??😅

Én konkrétan azt se tudom kiről beszélsz, na ennyire kezdtem el miatta edzeni...🤣🤣

márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy mindenki miatta kezdett el edzeni.
márc. 28. 11:16
 18/20 anonim ***** válasza:
14, talán, de neki nem volt kicseszett jó genetikája, azért koxolt mint az állat.
márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azert kokszolt mert idiota volt meg 1 honap utan ugy akart kinezni. Genetikat arra ertik nala hogy szep volt a izomletapadasi pontja meg csont szerkezet aranyok stb ami miatt ossszesegben jol mutattot
márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"És feláldozta a hosszú életet a rövid tartalmasért."


Nem tudom, mitől volt tartalmas az élete, a folyamatos bulizástól? Nem mondom, kell az is fiatalon, de azért sok mindenből kimaradt a korai halála miatt.

márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!