Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az nem optimális, ha rendszere...

Az nem optimális, ha rendszeresek az RPE10-es, bukás közeli sorozatok, illetve a súly rendszeresen rajtam is marad?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 03:18
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha rajtad marad a súly, az nem RPE10. Az azt jelenti, hogy nem sikerült teljesíteni az ismétlést. Néha előfordul, de rendszeresen nem ajánlott. Nem kell feleslegesen túltolni, márcsak regeneráció és sérülés szempontjából sem. Ilyet egyébként mindig kezdők kérdeznek.
ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És le kell nézni, mert kezdő vagyok?
ápr. 8. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Nem is nézi le őket senki. A hisztis kislányokat viszont igen.
ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha rajtad marad a súly, azt nevezik bukásnak

sokan azt hiszik h a rpe 10 a bukás, de nem, rpe10-nél 1-el bukás előtt megálltál.

és ja az nem túl optimális ha rendszeresen rajtad marad a súly :D mert majd mikor már 120-al nyomsz fekve, az nem lesz túl egészséges ha rajtad marad.

de amíg nem dolgozol akkora súlyal h összenyomjon, és tudsz regenerálódni a következő edzésre, addig nincs vele baj szerintem, max annyi lehet h kicsit egó romboló mikor rajtad marad a súly és nem tudod már kinyomni.

ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 ismétlés benne marad mi történik? Hasonloan no az izom! Mennyi lehet a különbseg? Valszeg nemsok!

Akkor 8-9rpe picit tobb volumen? Nemrossz otlet melle lassab gyak vegzes kisebb suly 8-12ismetles.


Miert mindez miert ne bukasig miért ne sok volumen miert ne mindigcsak a nagy suly? Kiegsz hamar nem fogsz fejlodni regeneralodni faradg leszel mindennap es gyengebb is lehetsz. Sose felejtsd el profi testépítő amit ajánl sok pihenés es nem nehez munka mellett rengeteg kajaval csinalja meghat azaz elete.


En elso szettbrn szoktam elmenni rpe10ig vagy 9ig kovi szettbe visszabb veszek 2szett/gyakorlat 2-3gyakorlat/izom

Meg általában rotalom a gyakorlatokat es keresem a fatigue/stimulus megfelelő aranyat es ere jo gyakorlatokat

ápr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!