Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyivel mennyit tudok fejlődn...

Ennyivel mennyit tudok fejlődni? Megtudok edzeni rendesen minden izomcsoportot?

Figyelt kérdés
Egy ideje munka mellett nem nagyon jutottam le edzeni terembe ezért próbálok itthon kialakítani egy kisebb helységet ahol edzhetek. Jelenleg rendelkezésemre áll 2 fekvenyomó rúd ( azért kettő hogy több gyakorlatot tudjak végezni és ne kelljen pakolgatni a súlyokat) 80 kg össz súllyal, egy fekpad és 2 két kézi súlyzó amelyre 40 kilót lehet maxra pakolni és most újítottam még egy multifunkciós gépet is ami lehetővé teszi a mellhez húzást, tricepszezést csigán, mellbőlnyomás, tárogatás gépen, combfeszítő/combhajlító. Természetesen a kajára már egy ideje figyelek és naplózom (nekem ez vált be a legjobban) a napi fehérje, kalória bevitelemet.

ápr. 11. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Guggoló állvány még jól jönne guggoláshoz és vállnyomáshoz. Illetve kellenének egykezes súlyzók az oldalsó vállhoz. Illetve ha nagyon ki szeretnéd maxolni, akkor még egy húzódzkodó-tolódzkodó állvány is.
ápr. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lesz lábod
ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Minden izomcsoport megkapja a fejlődéshez szükséges volument? Adott otthon a hosszútávú progresszióhoz elegendő súlykészlet? Ha erre a két kérdésre igen a válasz, akkor minden rendben, ha nem, akkor semmi nincs rendben.
ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lábra sajnos így csak szabad súllyal tudok edzeni, guggolás, kitörések + ugye gépen a comfeszítő/hajlító. A húzódzkodó már úton de tolódzkodó állványt is szeretnék beszerezni idővel. Súly az ezen kívűl is van csak ismerősnél de természetesen a max súly számot még bőven tudom bővíteni.
ápr. 11. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A kommented alapján minden a legnagyobb rendben.
ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jefferson guggolas
ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!