Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék itthon edzeni, mit...

Szeretnék itthon edzeni, mit kell/lehet szedni annak érdekében, hogy ez meg is látszódjon rajtam?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki nagyon komoly szinten gyúrt, versenyzett is, és második lett. Tőle van némi infóm erről.

Vettem súlyzókat, francia rudat, stb. ehhez, viszont hogy a munkám meg is látszódjon, kellene szedni kiegészítő cuccokat. 100% Kreatin, oké. izület védő, oké, tesztoszteron fokozó (mert nem vagyok mai gyerek) megvan, vagyis kiválasztva. De a vitamin és/vagy tömegnövelő terén nem vagyok tisztába a dolgokkal.

A táplálék kiegészítőkön belül Tehát vannak a vitaminok, mint pl. ez:

[link]

és vannak a tömegnövelők:

[link]

A kérdés, hogy a fent írt cél érdekében melyiket rendeljem meg? esetleg mind kettőt? Kérlek nézzétek meg a leírást is hozzá....

A felsorolt listában amit a boddy bilder (remélem jól írtam) haver mondott, (és tesztoszteron fokozó alfa male, izűlet védő, 100% kreatin, fehérje) a vitamint mondta még, és mivel látom hogy van olyan is hogy tömegnövelő, így kissé belekavarodtam hogy melyiket rendeljem meg.

tudnátok ebben tanácsot adni?


ápr. 18. 05:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#4 egyiket se! Felesleges mind. A pénzből vegyél túrót húst gabonát hüvelyest zöldséget gyümölcsöt
ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Testtömeg növelő: nutellás túró, olajos magvak.
ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha neked nem pénz akkor vedd meg ha azert szokasos magyar kereseted van ne költsd ezekre
ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, tanácsot adók.

Értem én hogy nem ajánljátok ezeket a szereket, és a világért sem szeretnék tiszteletlen lenni, de én is tudom hogy ezek mire jók, mik a hátrányaik, és mik az előnyeik. Ráadásúl a kérdés nem arra vonatkozott hogy kell vagy nem, hanem arra hogy vitamint vagy tömegnövelőt vegyek, vagy esetleg mind kettőt, ezért rengetek tisztelettel szeretnék ezen kérdésekre választ kapni. Természetesen olyan emberektől, akik valóban tudnak érdemben válaszolni, méghozzá a kérdésre. Mindazonáltal megjegyeztem az eddigi tanácsokat, mindenkinek köszönöm, de kérem aki tud a kérdésre adjon választ.

Azon kívűl hogy melyiket és miért ajánljátok, Pl. tulajdonképpen mire jó a testtömeg növelő, stb.

Előre is köszönöm! :)

ápr. 21. 00:13
 15/17 anonim ***** válasza:

Tomegnovelo az tomegnovello

Konnyu kaloria bevitel mert megiszod

De ennyi erovel akarmilyen udito vagy turmix lehetne helyette

Ugyan ugy cukor van benne egyebkent chval mellette valamennyi feherje


Helyette rengeteg minden lehetne akar pl egy tej +zab+mogyoro+keksz turmix mar jobb olcsobb is es hasznosabb kaloria is


Ha ilyen port akarsz venni akkor feherje de sztem az se fontos mert csirke tojas bab stb megint minosegibb feherje es a feherjet amugy se nehez bevinni


Vitamint azt mar erdemes szedni legtobb ember vitamin hianyos

Mar csak azzal kezdve ha kevesebbszer vagy beteg mar megeri kevesebb kieses miatt de rengeteg plusz hatasa van tesztoszteronodra is jo erosebb szervezet stb alap a vitamin tan csak az eleg is. Cink vas omega 3 d vitamin, c,b6 magnezium kb igy ezek lennenek +ashwaganda akar


Ezentul kreatint kiprobalhatod ha neked bejon akkor szeded ha nem akkor nem

ápr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Izulet vedot meg kollagent is szedhetsz ha akarsz meg van penz ra ugy tudom marhakollagent erdemes
ápr. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kollagént szedek is, és érzem a hatását, nagyon jó dolog! :)


Köszönöm! :)

ápr. 21. 02:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!