Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm 65-67 kg között vagyok....

165 cm 65-67 kg között vagyok. Hogy tudnék lefogyni 60 kilóra? Mitől? Egy nap 2-3x eszek. Itthon gimnasztikázom és abgenerátort is használom. Mit tudnék csinálni h 1 hónap után valami látszodjon? Lehet ezért nincs fiúm, mert kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Legtöbb helyes fiúnak a soványak kellenek, a kövér fiúknak kövér lányok. ;/

#Valami jó tanácsot
2015. jún. 16. 23:03
 1/5 anonim válasza:

Ez még annyira nem számít kövérnek szerintem. Egyébként, ami nekem bevált, hogy semmi zsírosat nem ettem. Kenyeret se nagyon. Csirkehúst csak natúran. Főtt krumpli. Semmi édesség, csoki, szénsavas üdítő. Egy hónap múlva fogytam pár kilót és látszott is. Ha meg még jobb eredményt akarsz, sportolhatsz is mellette, de én pl ahhoz nagyon lusta lennék. :)


Ja és nem hiszem hogy azért nem lenne fiúd mert 'kövér' vagy. Alapból nem arra kéne menni, hogy 'helyes'-e vagy nem. Próbálj meg talán egy jó természetű fiút találni. Ha meg neked nagy igényeid vannak és a leghelyesebb fiúka kell akkor ne csodálkozz ha nekik meg a legnagyobb cicijű anorexiás modellalkatú csaj kell..:D

2015. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a kaloriabazis.hu-t. Mindent lehet enni mértékkel, még sütit is, bár ez csak stagnáláskor igaz. Ha az oldalon beállítod az adataidat, látod majd, hogyan kell étkezned. Az sem túl jó, ha keveset eszel, a sebtében bekapott falatok is okozhatnak hízást, mivel tartaléklásba kezd a szervezeted. Egyébként én is hasonló paraméterű lány vagyok, ha gondolod írhatsz nekem még tanácsért.
2015. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz, csak a túlságosan édes, a zsíros, és a mű kajákat kerüld, és a ch-s kajákat egy kicsit vedd visszább. Tehát kerüld a banán, szőlő, datolya és hasonlókat, az édes-habos sütiket, a kenyér és egyéb főtt tészta, stb. legyen az eddiginél kevesebb, és persze a nasik, a bolti üdítők és társaik semmi!
2015. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj privátban képet. Szerintem nem is vagy kövér!
2015. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Semmiképp ne fogyassz alkoholt! Az nagyon hamar hizlal, nézd csak meg a kalóriáját! (Mondom én, aki egy sörrel a kezében üldögél a gép előtt :D )
2015. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!