Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék itthon edzeni, mit...

Szeretnék itthon edzeni, mit kell/lehet szedni annak érdekében, hogy ez meg is látszódjon rajtam?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki nagyon komoly szinten gyúrt, versenyzett is, és második lett. Tőle van némi infóm erről.

Vettem súlyzókat, francia rudat, stb. ehhez, viszont hogy a munkám meg is látszódjon, kellene szedni kiegészítő cuccokat. 100% Kreatin, oké. izület védő, oké, tesztoszteron fokozó (mert nem vagyok mai gyerek) megvan, vagyis kiválasztva. De a vitamin és/vagy tömegnövelő terén nem vagyok tisztába a dolgokkal.

A táplálék kiegészítőkön belül Tehát vannak a vitaminok, mint pl. ez:

[link]

és vannak a tömegnövelők:

[link]

A kérdés, hogy a fent írt cél érdekében melyiket rendeljem meg? esetleg mind kettőt? Kérlek nézzétek meg a leírást is hozzá....

A felsorolt listában amit a boddy bilder (remélem jól írtam) haver mondott, (és tesztoszteron fokozó alfa male, izűlet védő, 100% kreatin, fehérje) a vitamint mondta még, és mivel látom hogy van olyan is hogy tömegnövelő, így kissé belekavarodtam hogy melyiket rendeljem meg.

tudnátok ebben tanácsot adni?


ápr. 18. 05:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mély levegőt.

Hanyagold a mérgeket.

ápr. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ez mind felesleges

Jól kell táplálkozni. Elég kalóriát és eleg fehérhét enni. Emellett pedig jó kell legyen az edzésterv ami folyamatosan terhel.

Ez a két dokog kell ahhoz hogy meglátsszon a fejlődés

ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamint az sem hátrány ha eleget alszol edzés után.
ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Tehát akkor a linkekben szereplő vitaminok, vagy testtömegnövelőt válasszam?

ápr. 18. 09:19
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 55 éves nöként kezdtem nulláról otthon edzeni, meglátszik rajtam, pedig semmit nem szedek, csak normálisan eszem, illetve megfelelö gyakorlatokat végzek
ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De milyen jól teszed 5-ös! Én magamtól hagytam abba a fehérjét. Bár van orvos a családban aki szintén edz és mondta, hogy jól tettem, hogy nem szedem. Vesének pl nagyon nem jó.
ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, le a kalappal előtted, jó példa vaagy sokak számára! Kitartást a továbbiakban! ✌️💪🏻
ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a jó kivánságokat, nekem sokat számít, hogy képes vagyok rá, éppen az egészségesn miatt kezdtem bele, de nagyon megérte az általános fizikai képességek miatt is.
ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van és sok ember fel sem fogja, hogy éveket dob el azzal, hogy nem mozog.
ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4-es: SEMMIT NE válassz, egyikre sincs szükség, viszont idövel károkat okoznak
ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!