Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehet a testzsírom?...

Mennyi lehet a testzsírom? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Kb. ennyi zsír van még a hasamon amit le szeretnék adni:

[link]


Mennyi lehet most a testzsírom?

Netes kalkulátorba beütve az adatokat azt írta, hogy kb. 15% körül van, ez igaz lehet?


Már nagyjából szálkásnak érzem magam, mert a felső "4kocka" az kb. látszik, de az alhasamról az a kicsi nem nagyon akar eltűnni, főleg ha leülök, begörnyedek akkor nagyon látszik hogy van ott még zsír.

Ezt szeretném még leadni, de már nagyon tömegelnék, mivel 1700-1800 kalória körül eszek a szokásos 3000-3500 helyett, az edzőteremben is gyengülök, rosszul mennek az edzések, a gyakorlatokat is furcsának érzem, mintha rosszabbul csinálnám őket, kedv sincs annyi. Szeretnék minél előbb már túllenni ezen a szálkásításon.


190cm

85kg

derék (köldöknél): 84cm

22F


máj. 26. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is olyan 15-18 között lehet valahol. Pár % még menni fog naturálon is, de arra készülj, hogy túl sokáig nem lesz fenntartható.


Egyébként jó lesz, bár ilyen lenne a Magya Rember átlagosan.

máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tartható fent ez sokáig?
máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hónap alatt letudnék szálkásodni 10% körülre, ha kicsit emelném a kalóriát (2100-2200 kcal) és lasabban csinálnám (0.5kg/hét fogyás)? Én úgy számoltam, hogy kb. még 5 kg lehet rajtam még, de lehet több. Elérhető a 10% 2 hónapon belül?
máj. 26. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
erre radobsz egy polot ocskos es semi se latszik,de akar egy atletat se,tartsd ezt a testzsírt és tömegelj lassan.15%szerintem ez
máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is, csak éppen 170cm 83kg. 15% körül lehetsz, teljesen jó forma. Ha nincs versenyzési célod, felesleges sanyargatni magad. Ahogy a #4 írja: szintentartásnyi kalória mellett progresszív edzések.
máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen én már tömegelnék, viszont az arcom miatt nem kezdtem bele, szálkásan sokkal jobban nézek ki, és félek, hogy ha tömegelek, akkor bezsírosodik, betokásodik az arcom is.
máj. 27. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tömegelés nem egyenlő a behízással. Havi +0,5kg mellett nem fog feltűnni semmi, esetleg 100kgosan lehet kicsit zsírosabb a forma, de, ha lassan haladsz és minőségi tömeget pakolsz fel, akkor a testzsírszázalék is csökken.. Pl felpakolsz 1 év alatt 3kg izmot, mellé 1kg zsír, értelemszerűen szálkásabbnak fogsz tűnni.
máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. A mai naptól kezdve elkezdtem tömegelni.


Ebből mennyi idő alatt tudok "jó" formát elérni?:


[link]


1-2 év konzisztens tömegelés elegendő hogy már jól nézzek ki?

máj. 28. 10:44
 9/10 anonim válasza:

Női szemmel teljesen jól nézel ki már most is, persze fejlődni mindig jó.

Kondis srácok szerint sose leszel elég nagy, persze magadnak kell eldönteni mi a cél.

máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Relatív kinek mi a jó. Egy testépítő szemmel nézve ez a fizikum semmi. Egy átlag ember szemével nézve (lásd, #9 válaszoló) jó fizikum.


Illetve, én nem vagyok testépítő, edzek már 3 éve, de én sem mondanám ezt rossz fizikumnak. Az tuti, hogy jobban nézel ki, mint a magyar férfiak 95%-a.


Ilyen kiindulóponttal 1-2 évet biztosan végig tolnék, nagyjából 5-10kg jöjjön fel és majd utána el lehet gondolkozni azon, hogy szálkásíts. Erre még nincs értelme, mert kb. eltűnnél. :D

máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!