Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más is jobban érzi magát...

Más is jobban érzi magát közepes testzsíron?

Figyelt kérdés
Egy ideig deficitben voltam de ahh.. Jobban szeretem kalóriatöbbletben lenni mert akkor erős vagyok és szeretem érezni az erőt. Általában nehéz súly és alacsony ismétlésszámon edzem, néha néha van deload persze.
nov. 7. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem élvezi ha huzamosabb ideig kalória deficitben kell lennie... Letettem róla, hogy valaha igazán vékony legyek, inkább maradok a nagy súlyoknál és L-es ruháknál :D
nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfi nem vékony hanem vannak izmai, nagyra akarom gyúrni magam.
nov. 7. 21:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de oké :,)
nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Attól még él a véleményem, férfihoz méltó fizikumot akarok, nem egy pubertáló kisfiúét.
nov. 7. 21:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor lementem alacsonyabb testzsírra, minden bajom volt, gyengének éreztem magam
nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4 Senki nem állította, hogy egy férfinek vékonynak kéne lenni te szerencsés
nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Schobert Norbi szerint vékonynak kell lenni
nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Norbi egy csicska
nov. 8. 01:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 5, esetleg még 10 kiló felesleggel is jól el lehet lenni, tapasztalatom szerint az még a nők meglehetősen nagy hányadát sem zavarja. Viszont 1-2 erőemelővel nem cserélnék. Rossz nézni, hogy oké, bivaly súlyokat mozgatnak, de legfeljebb 4 km/h-val szuszogva ténferegnek 10 percet a futópad
nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
-on. A belük meg akkora, a nagylábujjukat akkor látják, ha megemelik a lábukat.
nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!