Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudok alacsony költségvet...

Rachmany kérdése:

Hogy tudok alacsony költségvetésből jól kondizni?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet hogy az anyagi hátterem nem igazán engedi hogy bármiféle táplálék kiegészítőt vagy esetleg bármiféle komolyabb étrendet folytassak, a kondibérletre is jó ha megvan a havi keret. Tehát ezzel kapcsolatban szeretnék választ kapni hogy elég szűkös anyagi keretből hogy tudnám a lehető legtöbbet kihozni magamból.


Ha nincs rá pénzed akkor minek csinálod kérdésre pedig egyszerű lenne a válaszom, izmosodni és fogyni szeretnék!


Mellesleg 190 cm magas és 105 kg vagyok!

Mielőtt valaki beszól bezzeg zabálni van lóvé, abszolút nem eszek sokat nem tehetek róla alkatomnál fogva vagyok ilyen!



2012. ápr. 16. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem muszály konditermbe járni. Nagyon sokan otthoni edzéssel is kiemelkedő, sőt jobb teljesítmény érnek el mint mi kondisok. Kipróbálhatnád a fegyenc edzést, esetleg heti 3-4 alkalommal eljárhatnál 40-50 percet kocogni. Ezek mellett még nyomhatnál pár plussz fekvőtámaszt , gugolhatnál valami sújjal.... :)

Megfelelő étrend nélkül nem lesz olyan gyors a változás, de évek alatt kidolgozhatod magad olyanra hogy a strandon irigykedjenek rád.. :)

Sok sikert remélem segíthettem... :)

2012. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emellett napi 5ször étkezz legalább.Reggeli 10orai ebéd uzsonna,vacsora,esetleg még egy lefekvés előtti evés.Ha ezt betartod akkor nagyjából szintentartod a vércukorszintedet napközben,és felgyorsul az anyagcseréd,ami hozzásegít a zsirégetéshez.Persze arra vigyázz,hogy a napi kalóriaszükségletedet ne lépd tul az 5 6szori kajázással sem.
2012. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat kipróbálom őket :) Ha esetleg valakinek van még valami javaslata szívesen fogadom
2012. ápr. 16. 22:05
 4/5 anonim válasza:
A fegyencedzés, ha betartod, baromi jó. Én eldöntöttem hogy a következő 2-3 évben felmegyek a 10-es szintre, és még tovább. Pár hónap alatt elértem az 5-ös szintet. Ez elején vagyok az 5-ösnek. De a két méteres betonlépcsőfokokat gond nélkül dobálom. Ugyanis az edzés az egész testedet erősíti nem csak egy-egy izmot külön. A hasizmom is kezd formát ölteni. Ajánlom vesd bele magad. Otthon lehet csinálni, max. 30 perc egy nap
2012. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 2db 1 kezest és 1 db 2-kezes rúdat + napi 2-szer egyél csirkemellet rizzsel.
2012. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!