Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akarom elkezdeni a...

Most akarom elkezdeni a gyúrást, és ha kigyúrom magam akkor változik az arcom formája?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 19:28
 1/4 dirtboy ***** válasza:
100%

igen,másabb lesz kicsit

egyébként meg gyúrás nélkül is változik,én még nem láttam 40-50éves ember olyan fejjel mint 20éves korában volt

2012. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
így van, változik amúgy is. Arra ügyelj, hogy ne legyen majd kigyúrva sem nagy arcod.:)
2012. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem kb 18-21éves koromig 16-17nek néztek nekiálltam edzeni 21évesen (1éve) és most mindenki 24-25nek néz:)
2012. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jóképűbb leszel, mivel megnő a tesztoszteron szinted.

"Amikor egy nő a férfiről adatokat gyűjt evolúciós kalkulátora számára, akkor elsősorban a magas tesztoszteron szint, a "jó gének" és az eltartóképesség jegyeit méri fel.

A magas tesztoszteron jegyei az arcon a kiemelkedő középarc és orr, széles járomcsont, erős, széles áll, és megnyúlt alsó arcfél. (Ez lényegében ellentéte a női arcnak!) Ehhez jön még a férfiasan erős arc- és testszőrzet. A magas tesztoszteron szint testi jegyei az erős felsőtesti izomzat, a széles váll és keskeny csípő.

[...]

Az alacsonyabb és kisebb testsúlyú férfiak sikertelenebbek a házasodásban és szaporodásban, mivel messziről "ordít róluk", hogy valami fejlődési gubanc vagy alultápláltság volt náluk gyermekkorban. Az Evolúció finnyássá tesz minket.

A szociális dominanciának, amely szintén a magas tesztoszteron szint függvénye, megannyi viselkedéses jegye van, kezdve a testtartástól, a mimikán át a farkasszemet nézésig. Az állatvilágban a domináns hím uralja a javak elosztását és biztos védelmet jelent külső-belső támadásokkal szemben. A férfi dominanciája ígéret arra, hogy képes lesz családjának nagykanállal meríteni a társadalmi húsos fazékból, s kapcsolatai révén megfelelő hátteret biztosít majd az utódok felemelkedéséhez is. A szociális dominancia a nőknél sokszor bátorságként fogalmazódik meg; a nők imádják a hősöket és a győzőket.

A jó génekre férfiaknál is a szimmetria a garancia. A nők különösen fogékonyak erre, hiszen az utódnevelésben vállalt nagyobb szerepük miatt nagyobbat kockáztatnak, ha rossz csődörre tesznek.

(Szendi Gábor)"

2014. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!