Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő, a képek alapján ez...

Testépítő, a képek alapján ez milyen eredmény 4 hónap után?

Figyelt kérdés

Három hónapja edzem, kaja 90 %-ban rendben, az edzés is. Ezt értem el három négy alatt, kíváncsi lennék a véleméyekre.


A hasznos hozzászólásokat előre is köszönöm.


[link]


[link]


[link]



2012. máj. 28. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, b4sszameg, akkora a hátad, nehogy szétszakadjon rajta az ing egy óvatlan mozdulatnál...


Honnan a f4szból tudjuk? nem vagy izmos. de 4 hónap edzéstől még senki sem lett az. edzzél szorgalmasan, aztán majd meglátszik az eredménye. ha úgy edzel, mint egyköcsög, kisköcsög tested lesz. ha meg úgy mint egy férfi, akkor olyan lesz a fizikumod, mint egy férfié.


rajtad áll.

2012. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
látszik hogy van rajtad 1-2kiló izom de még raj rá leaglább 15-öt hogy emberi formád legyen,
2012. máj. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez még nem sok, de hát pár hónap alatt nem lehet csodát tenni, ne add fel, jövőre már jobb lesz.:)
2012. máj. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zakathol ***** válasza:
100%

1. tanuld meg ökölbe szorítani a kezed

2. mi a francért nem esik le senkinek ezen a rohadt oldalon, hogy ELŐTTE kép nélkül nem lehet megállapítani semmit...

2012. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, várom még a válaszokat.

Ezer bocsánat, ki akartam rakni egy előtte képet, de valahogy lemaradt, ez most pótolom is. (ez egy augusztusi kép)


Szóval előtte:


[link]

2012. máj. 29. 09:58
 6/13 anonim válasza:
Ez nem nagy fejlődés. Viszont azért látszik már a változás. Ennél azért többet kellett volna hízni. Napi 5 étkezés gazdagon meghozza a gyümölcsét. Heti 3-4 edzés pedig bőven elég.
2012. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kezdetnek megteszi, eddzél tovább szorgalmasan.
2012. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Milyen edzést csináltál valami barbie girl tom hogy 4 hónap alatt nem lehet olyan sokat fejlődni de aztán tényleg nem kapkodtad el.
2012. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, nem, nem Barbie Girl edzést csináltam elhiheted. Alapból nehezen hízó típus vagyok, még akkor is, ha sokat eszem. Bármennyit is ettem mindig, sosem tudtam nagyon kilókat pakolni magamra. Most 4 hónapja, hogy összeraktam az étrendet, még ígyis nagyon nehéz volt, örülök hogy idáig is eljutottam valahogy. Köszönöm válaszod, ment a Zöld kéz.
2012. máj. 31. 19:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Te én azt mondom ne vacakolj ezekkel az étrendekkel meg súlyzókkal a fagyencedzés ha abba mester vagy bárkit összetörsz és még súlyzó sem kell hozzá:D
2012. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!