Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen súlyokkal edzhetek?

15 évesen súlyokkal edzhetek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és tavaly gyúrtam és most már 6hónapja nem nyúltam súlyhoz persze a heti 5 edzésem(foci) megvan de látom magamon hogy "esek" össze de most viszont többen is mondták ,hogy még nem kéne súllyal edzeni mert nem jó porcok miatt stb. szerintetek ?

2012. jún. 1. 21:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy az izületeidnek gond lehet és ha túledzed magad növésednek is a kortizol miatt
2012. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem írtuk, hogy túl kell edzeni magát bárkinek is. Azt írtuk, hogy ésszel és szabályosan, nem túl nagy súllyal. Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni és hányszor kell még leírni? :)
2012. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hát én 15 éves vagyok kb. 3 hónapja edzek és már viszonylag elég nagy súlyokhoz is hozzányúltam.

Nem történt eddig semmi komolyabb bajom csak annyi kicsit a csuklóm és alkarom néha fájni szokott edzés közbe de ezt kesztyűvel vagy bandázsal meg lehet előzni

2012. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
"azanyád" szeritem ha ezzel ártunk is magunknak akkor ez nem most fog jelentkezni hanem majd késöbb.
2012. jún. 10. 21:41
 15/15 anonim ***** válasza:
9: Nem "hagy", hanem "hadd". Írd le százszor.
2019. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!