Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt heti 3 nap kb...

3 hónap alatt heti 3 nap kb 1,5-2 óra edzéssel főleg felsőtestre, ott is inkább vállra, mellre és karra mennyire lesz látható izomfejlődés mindenféle szer nélkül? Illetve mennyi idő alatt növekszik az izomzat pl a kétszeresére?

Figyelt kérdés
15/f most kezdem az edzést.

2012. jún. 12. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Élelmiszer nélkül? Úgy nehezen. Agy nélkül? Úgy még rosszabb.

Meg azért szar lehet láb nélkül élni.

2012. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 *Glissade* ***** válasza:

3 hónap az semmi, de egy kicsit biztosan látszódni fog. Ez a kaján, edzésen és a testalkatodon is múlik.


Nem tudom mennyi idő alatt leszel kétszer akkora:D

Mert nem tudok rólad semmi, és nem vagyok jós sem.

2012. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Így van, függ a genetikától és az étrendtől is, de pár hónap alatt kell hogy látszódjon azért.
2012. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

első válaszoló:


Nem értem mit mondasz...

Többinek köszi.


Van egy felesleg amiről lemenjen bőven, de nem tartozom a kövér kategóriába mások szerint.

2012. jún. 12. 20:59
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem kell megjedni hoigy kétszer akkora, mert nincs nagyon fejledt izomzat a karomon meg felső testemen, ezért akarom, hogy ne legyek puhány. Illetve milyen edzés programot ajánlotok, vagy ti mit szoktatok csinálni? Ne kacagjatok ki ha hülyeséget mondok, még csak mostismerkedem ezzel.
2012. jún. 12. 21:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Oldalakat lehetne ide írni. Egyszerre nem tudsz izmot növelni és zsírt leadni, mert az egyikhez szálkásító diéta kell, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend. Kezd a bodybuilder.hu-n az alapismeretek olvasásával és ha maradt kérdésed szívesen válaszolok.
2012. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem főcélom, hogy fogyjak, csak hallottam olyat (sőt szinte miondenki ezt hajtogatja), hogy zsírból könnyebb izmot növelni. Lehet nem fogalmaztam jól, de ez a lényege.
2012. jún. 12. 21:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Aki ezt monja az nem ért hozzá. Zsírból SOHA nem lesz izom. Zsírszövetből izomszövetet nem lehet produkálni csak ha varázsló vagy. Nem kell a zsírosodás tömegnöveléskor, de sajnos kis zsír jön fel általában, de ez nem cél. Sőt ezt később le kell adni szálkásításkor.
2012. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

És azért lábra még mindig edzhetnél.

Agyra is, ha ezt nem sikerült elsőre felfogni.

2012. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
pont hogy a lábammal és az agyammal nincs sok baj. Nekem mindkettő megfelel. :D A vádlim és a combommal nagyon meg vagyok elégedve. És azért nem tartozom a hülyék és buták közé sem szerencsére :D
2012. jún. 12. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!