Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha iskolába, stb. helyeken...

Ha iskolába, stb. helyeken meg kellene védeni magam akkor fekvőtámasz, felülés, gugolás, stb. jók, hogy erősebb legyek?

Figyelt kérdés

Vagyis ha erős akarok lenni,de mondjuk nem akarok edző terembe járni akkor ezek is jók?

Válaszokat előre is kösz.



2012. jún. 22. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sehová eljárni, hatékony otthoni erősítésre a Fegyencedzés a lehető legjobb. Szerezd be és kezdj el az alapján edzeni! Hidd el, néhány év alatt olyan erős lehetsz általa, hogy nem is kell használnod az erődet! :)
2012. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Cristian1997 ***** válasza:
Most meg akarod magad védeni vagy erősebb is lenni? Ha mindkettő, tanulj harművészetet+ csináld a fegyencedzést.
2012. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:

és hogy véded meg magad?

elkezdesz fekvőket nyomni vagy guggolni vagy hogy?

ha önvédelemre kell akkor küzdősportot válassz,azzal tudod majd megvédeni magad nem a fekvőkkel meg guggolással.


ezt egy kondis srác írta szóval nem egy kondi ellenes.

2012. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ismerkedj valamilyen önvédelmi sporttal.
2012. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Minimum ilyen szinten kellene tudnod verekedeni:D


http://www.youtube.com/watch?v=OQ2RpINs4KE&feature=related


Amiket irtal azok allokepesseget fejlesztenek.Ezeketol izmos se leszel nagyon....De ha 160al szeriazol fekve az se fog sokat erni bunyoba.Allj neki valamilyen kuzdosportnak.

2012. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el valamilyen küzdősportot, én a birkózást, boxot, thaiboxot, vagy ketrecharcot ajánlom.
2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
kezdj valamilyen küzdősportot és attól idővel majd úgyis megerősödsz annyira hogy megvédd magad.
2012. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én jó nagydarab vagyok, 120kg tömör izom:) általában 5* meggondolja mindenki, hogy belém kössön e... amit pk nem tudnak, hogy olyan gyáva vagyok, hogy ha valaki szigorúbban rám szól már attól teljesen össze csinálom magamat, plusz ha bunyóra kerülne a sor, igaz ha betalál egy parasztlengőm, azt valószínűleg megemlegeti az illető, de olyan lomha vagyok, hogy ennek nincs sok esélye... de legalább a csajoknak bejön:P

Szóval ha meg akarod magadat védeni akkor küzdősport, de azt meg felesleges ilyen célból elkezdeni, mivel sportot csak akkor kezdj ha sportolni akarsz... ha most gyáva vagy kiállni magadért, akkor, akkor is gyáva leszel ha 40 év thai box van a hátad mögött...

2012. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 dirtboy ***** válasza:

ma 15:24

öcsém te mi kamugép vagy

2012. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
végülis elég ha erős vagyok,mert akkor alapból elkerülnek nem?És mi az a fegyencedzés?
2012. jún. 22. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!