Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha iskolába, stb. helyeken...

Ha iskolába, stb. helyeken meg kellene védeni magam akkor fekvőtámasz, felülés, gugolás, stb. jók, hogy erősebb legyek?

Figyelt kérdés

Vagyis ha erős akarok lenni,de mondjuk nem akarok edző terembe járni akkor ezek is jók?

Válaszokat előre is kösz.



2012. jún. 22. 11:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
2012. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Fegyencedzés egy könyv címe, ami saját testsúlyos erőfejlesztésről szól. Szerintem éppen neked való.
2012. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez a videó nagyon komoly! :D Én azért értékelem a kissrác szándékát, hogy motiváljon másokat, ami végül is jó dolog. Ha komolyan rááll a dologra, néhány év múlva talán már úgy is bemutathatja az egykezes húzódzkodást, hogy látszik az alsóteste is. :)

Kedves Kérdező, a Fegyencedzés ennél sokkal komolyabb dolog. :)

2012. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én ezt megoldottam, boxerral, késsel, paprika sprével :) senki nem mer még csak belém kötni se :) ezek a cuccok ideiglenesen jók amíg nem leszek olyan erős hogy puszta kézzel is meg tudjam védeni magam.
2012. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sokat segítettetek!:D
2012. jún. 27. 13:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Szívesen, igyekeztünk! :)
2012. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!