Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fajta edzéstervvel...

Milyen fajta edzéstervvel folytassam a kondizást ilyen alakkal? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Egy ideje már keményebben gyúrok régebben inkább kardióedzéseket csináltam.A kép egy olyan 2-3 hónapos szálkásitás eredményeként szolgál azonban most el szeretnék kezdeni izomtömeget növelni.A probléma az hogy tömegnövelőket nem igazán szeretnék szedni mert amint látjátok a hasizmok kis csirái jelentkeztek és szeretném folytatni az utat a kockás has felé.Persze tudom ha izomtömeget növelek kis zsir felmegy de elég alapos diéta étrendem van amit most megosztanék veletek.

Mielőtt leirom elmondom mire várnék konklúziót.Ha ilyen tipusu testalkatot szeretnék ami mospt van csak nagyobb izmokkal (tömeggel) akkor jo ahogy csinálom vagy kénytelen leszek tömegnövelőt is szedni és az étrenden is változtatni.A másik kérdés pedig hogy mennyire lennék zsirosabb egy fullos tömegnövelő étrenddel?


Akk leirom a modszeremet.

Az edzéstervem teljesen rendben van tulajdonképpen jol be van osztva és folyamatosan probálok nagyobb sulyokkal nem tul gyors tempoban.

Az étrendem (csak diohéjban) a következő:

Reggelente általában vagy vmi fitness müzlit vagy gabonapelyhet vagy pedig rántottát zöldséggel barnakenyérrel tolok reggeliként.

Rá 3 orára betolom az ebéded amit általában probálok husként elkönyvelni plus vmi rizs vagy egyéb köret.

Rá két három orára jön az edzés ami után rögtön lenyomok egy proteint méghozzá a 100% whey complexből (scitec nutrition).Igy végződik általában a nap ez oan 7-8 kor szokott lenni (ugye most nyár van és általában 1-2 kor kelek:D franc se fog korán kelni ha nincs ótvar suli).


Ha esetleg hülyeséget csinálok nyugottan oltsatok hogy észhez térjek;D csak mértékkel:D

Ha vki szivesen segitene akár msn en is meghallgatnám a tippjeit és előre is megköszönöm.



2012. júl. 1. 20:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ebben a sportban sajnos nincs ilyen kérdés, hogy éhes-e az ember vagy nem. Amit meg kell enni, azt meg kell enni. Nincs mese.
2012. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
értem.És az oldalam az hájasodni fog? mármint az nemgond ha egyszerre a vállam is szélesedik de eléggé gáz ha mind a hasamra meg a seggemre megy:DD
2012. júl. 1. 20:43
 13/23 anonim ***** válasza:
Na, akkor legyen egy jó tömegnövelő étrended, itt is találsz mintákat: [link]
2012. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
köszi.Ezek közül meik lenne a legjobb ha 82-84 kg vagyok és 187 cm?
2012. júl. 1. 20:46
 15/23 A kérdező kommentje:
és az jo ha 7kor benyomom az első kaját de utána visszafekszem és 10kor megint felkelek enni?:D
2012. júl. 1. 20:48
 16/23 anonim ***** válasza:
Neked kell kb.180- 200g fehérje és 400-450g ch. Így keress vagy alakítsd át valamelyiket.
2012. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
értem köszi
2012. júl. 1. 21:01
 18/23 A kérdező kommentje:

Ez igy jo lesz nekem szerintetek?(én cisnáltam most)


9:00

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional (35g) = 26g fehérje + 5g szénhidrát)

Tehéntej 1.5% (500g) = 17g fehérje + 27g szénhidrát)

Zabpehely (100g) = 14g fehérje + 64g szénhidrát)

12:00

Rizs (100g) = 8g fehérje + 80g szénhidrát)

Csirkemell filé (100g) = 25g fehérje + 0,5g szénhidrát)

Paradicsom (250g) = 13g fehérje + 50g szénhidrát)

15:00

Rizs (100g) = 8g fehérje + 80g szénhidrát)

Csirkemell filé (100g) = 25g fehérje + 0,5g szénhidrát)

Paradicsom (250g) = 13g fehérje + 50g szénhidrát)

18:30

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional (70g) = 51g fehérje + 9g szénhidrát)

19:00

Csirkemell filé (100g) = 25g fehérje + 0,5g szénhidrát)

Túró (50g) = 7g fehérje + 2g szénhidrát)


Összesitve: 230g fehérje, 350g szénhidrát + még a gyümölcsök

2012. júl. 1. 22:04
 19/23 A kérdező kommentje:
és nem döglök meg ha minden nap ezt eszem?mármint nem b@ssza szét a beleimet vagy vmi változást azért rakjak?egyáltalán muszály mindennap igy?
2012. júl. 1. 22:05
 20/23 anonim ***** válasza:

Majdnem jó, de tejet ne igyál, mert nem kell a tejcukor és tejzsír.

Minden nap ilyen étrend kell, változtathatod amúgy, de nem mindegy mivel és akkor számolni kell. Pl teszel bele tojást, akkor azzal kel számolni. Vagy a hús lehet marha, pulyka vagy hal is.

Ch is lehet tk kenyér, krumpli, tk tészta.

Zöldség; brokkoli, spenót, kelbimbó, zöldbab, stb.

Tehát lehet variálni azért.:)

2012. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!