Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fajta edzéstervvel...

Milyen fajta edzéstervvel folytassam a kondizást ilyen alakkal? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Egy ideje már keményebben gyúrok régebben inkább kardióedzéseket csináltam.A kép egy olyan 2-3 hónapos szálkásitás eredményeként szolgál azonban most el szeretnék kezdeni izomtömeget növelni.A probléma az hogy tömegnövelőket nem igazán szeretnék szedni mert amint látjátok a hasizmok kis csirái jelentkeztek és szeretném folytatni az utat a kockás has felé.Persze tudom ha izomtömeget növelek kis zsir felmegy de elég alapos diéta étrendem van amit most megosztanék veletek.

Mielőtt leirom elmondom mire várnék konklúziót.Ha ilyen tipusu testalkatot szeretnék ami mospt van csak nagyobb izmokkal (tömeggel) akkor jo ahogy csinálom vagy kénytelen leszek tömegnövelőt is szedni és az étrenden is változtatni.A másik kérdés pedig hogy mennyire lennék zsirosabb egy fullos tömegnövelő étrenddel?


Akk leirom a modszeremet.

Az edzéstervem teljesen rendben van tulajdonképpen jol be van osztva és folyamatosan probálok nagyobb sulyokkal nem tul gyors tempoban.

Az étrendem (csak diohéjban) a következő:

Reggelente általában vagy vmi fitness müzlit vagy gabonapelyhet vagy pedig rántottát zöldséggel barnakenyérrel tolok reggeliként.

Rá 3 orára betolom az ebéded amit általában probálok husként elkönyvelni plus vmi rizs vagy egyéb köret.

Rá két három orára jön az edzés ami után rögtön lenyomok egy proteint méghozzá a 100% whey complexből (scitec nutrition).Igy végződik általában a nap ez oan 7-8 kor szokott lenni (ugye most nyár van és általában 1-2 kor kelek:D franc se fog korán kelni ha nincs ótvar suli).


Ha esetleg hülyeséget csinálok nyugottan oltsatok hogy észhez térjek;D csak mértékkel:D

Ha vki szivesen segitene akár msn en is meghallgatnám a tippjeit és előre is megköszönöm.



2012. júl. 1. 20:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

értem köszönöm!

amugy nem iszom tejet csak a proteint azzal csinálom.

2012. júl. 1. 22:42
 22/23 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb hiba. Elrontod vele a felszívódását. Szegény tejsavóproteinből nagy nehezen ultraszűréssel eltávolítják a tejcukrot, te pedig visszateszed. Ne már!:)
2012. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

xDDDD

B@szki mien dolgok vann nem is tudtam:D

dehát oan undorito lehet a vizzel készitett proteinshakeba belerakni a zabpelyhet:D

2012. júl. 2. 02:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!